Заміни моторну оливу з вигодою до 30%*

Заміни моторну оливу з вигодою до 30%*

09 березня 2023
0
Інформація розміщена на правах реклами або надана партнерами:

З 06 березня по 31 травня 2023 року в офіційного сервісного центра KIA «Автоцентр на Харківському», в рамках спеціальної сервісної пропозиції, для власників автомобілів KIA діятимуть спеціальні умови придбання оригінальної моторної оливи Кia.

Офіційний сервісний центр KIA «Автоцентр на Харківському» запрошує власників автомобілів корейського бренду відвідати офіційний сервіс КІА та замінити оригінальну моторну оливу КІА з вигодою* до 30% (Харківське шосе, 179).

Додаткову інформацію щодо умов пропозиції ви зможете отримати у консультанта по роботі з клієнтами сервісу за номером  (044) 393 23 34** або залишайте Ваш запит прямо на сайті.

* Під «вигодою» мається на увазі різниця від зниження ціни в порівнянні з цінами, що діяли до 28 лютого 2023 року. Спеціальні умови придбання розповсюджуються на обмежений склад витратних матеріалів. Спеціальна пропозиція діє в офіційного дилера «Автоцентр на Харківському» з 06.03.2023 року по 31.05.2023 року. Дилер Kia залишає за собою право змінювати умови спеціальної сервісної пропозиції.

** Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів - згідно тарифів операторів.

Автоцентр KIA на Харківському Автоцентр KIA на Харківському

«Автоцентр на Харківському» - офіційний дилер КIA, що отримав статус одного з найкращих дилерських центрів в м.Києві, займається продажом та обслуговуванням автомобілів південнокорейської корпорації KIA Motors.

перейти на сторінку компанії
Джерело: KIA

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація