Замовлення на нову Skoda Octavia A8 відкрито

Замовлення на нову Skoda Octavia A8 відкрито

30 травня 2024
0
Інформація розміщена на правах реклами або надана партнерами:

Компанія Єврокар, офіційний дистриб'ютор автомобілів Skoda, оголошує про початок замовлень на бестселер бренду - Skoda Octavia останнього покоління. До кінця липня автомобіль можна замовити з приємною знижкою - до 85 000 грн*.

Остання версія Octavia може похвалитися оновленим сучасним екстер'єром, який пропонує більш витончений і динамічний вигляд. З додаванням світлодіодних матричних фар другого покоління, він поєднує функціональність зі стилем. Інтер?єр містить екологічно чисті компоненти: перероблені тканини та екологічно оброблена шкіра.

Що стосується технологій, інформаційно-мультимедійна система Octavia тепер має стандартний 10-дюймовий дисплей. Крім того, автомобіль оснащено низкою передових систем допомоги, зокрема системою запобігання зіткненням Collision Avoidance Assist, системою допомоги при поворотах Turn Assist і системою попередження при виході з автомобіля Exit Warning, що ще більше підвищує безпеку та зручність для всіх пасажирів.

Крім того, Octavia має функцію Remove Access (послуга дистанційного доступу), що дозволяє використовувати додаткові функції вашого автомобіля за допомогою смартфона та застосунків Skoda Connect: в незнайомому місті ви легко зможете знайти свій припаркований автомобіль. А завдяки системі Park Assist, паркування тепер буде легким, адже система самостійно направляє машину в перпендикулярні місця для паркування, водію залишається лише контролювати швидкість маневру.

Сучасна Skoda Octavia була опорою чеського виробника автомобілів з моменту початку виробництва 28 років тому, у 1996 році. На сьогодні її чотири покоління залучили понад сім мільйонів клієнтів на більш ніж 60 ринках завдяки своїй місткості та найсучаснішим технологіям, винятковому рівню безпеки та співвідношенню ціни та якості. Octavia також високо оцінюється міжнародними ЗМІ. Наприклад, четверте покоління стало фіналістом Європейського автомобіля року у 2021 році та виграло нагороду читачів «Найкращі автомобілі» за найкращий імпортний автомобіль 2024 року, організовану німецьким автомобільним журналом «auto motor und sport».

Крім того, в Україні Octavia є беззаперечним лідером у своєму класі протягом останніх 10 років. Торік доля ринку склала 46,9%, а за перші три місяці 2024 року - 63,5%**.

* Знижка діє у мережі дилерських підприємств Skoda з 1.06.2024 року до 31.07.2024 (або до реалізації останнього автомобіля) на автомобілі, що знаходяться на складах в Україні, крім тимчасово окупованих територій Донецької, Запорізької, Луганської та Херсонської областей та Автономної Республіки Крим. Розмір вигоди при придбанні автомобілів Skoda Octavia A8_2025МР 1,5 TSI/110 kW 7DSG, 1,5 TSI/110 kW 6MG, 1,4 TSI/110 Kw 8AQ, 2,0 TDI/110 kW 7DSG в комплектаціях Essence, Selection, Sportline, розрахований від рекомендованої роздрібної ціни станом на 27.05.2024 року. Сума вигоди в гривні змінюється прямо пропорційно зміні офіційного курсу долара США до гривні, встановленого НБУ на дату оплати. Детальна інформація про рекомендовані роздрібні ціни й співвідношення розміру знижки до попередньої вартості на сайті - www.skoda-auto.ua.

**За даними інформаційно-аналітичного агентства Autoconsulting.

Джерело: Єврокар

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація