Завершується ремонт міжнародної траси «Київ - Ковель - Ягодин»

Завершується ремонт міжнародної траси «Київ - Ковель - Ягодин»

24 жовтня 2025
0

Ремонтні роботи на автомобільній дорозі М-07 «Київ - Ковель - Ягодин» (на м. Люблін) наближаються до фінішного етапу. На двох ділянках, загальною протяжністю майже 2 км, які слугують під'їздами до міжнародного пункту пропуску «Ягодин - Дорогуськ», вже влаштовано новий багатошарове дорожнє покриття, укладено тротуари та змонтовано лінію зовнішнього освітлення. Про це інформує Агентство відновлення.

Що ще мають виконати?

Наразі підрядник виконує роботи з нанесення дорожньої розмітки, монтажу бар'єрного огородження, а також облаштування укосів та узбіч. Незабаром розпочнеться встановлення дорожніх знаків.

Ці оновлені відтинки шляху незабаром будуть відкриті для руху вантажного транспорту, що прямує на перетин українсько-польського кордону через систему «єЧерга».

Фінансування та стратегічне значення

Капітальний ремонт дороги М-07 здійснюється в рамках реалізації проєкту за програмою Європейського Союзу «Механізм сполучення Європи» (Connecting Europe Facility, CEF). ЄС співфінансує цей проєкт у розмірі 50% його загальної вартості. Ця програма Євросоюзу спрямована на модернізацію критично важливої транспортної інфраструктури, яка з'єднує Україну з країнами блоку.

«Відновлення під'їздів до пункту пропуску «Ягодин - Дорогуськ» підвищить комфорт і безпеку руху, забезпечить ефективне сполучення між Україною та Польщею - одним із ключових напрямків руху експортних та гуманітарних вантажів», - зазначили в Агентстві відновлення.

Джерело: Delo.ua
Фото: Агентство відновлення

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація