Знайомтесь! Новий Renault Logan вже в автосалоні Renault на Кільцевій!

11 лютого 2013
36

Друзі, нарешті мега-популярний Renault Logan в оновленому вигляді з'явився в автосалоні Renault на Кільцевій!

New Renault Logan вже чекає на своїх власників в автосалоні Арма Моторс, а це означає, що Ви вже сьогодні можете придбати довгоочікувану новинку! Оновлений, стильний та сучасний дизайн, нові матеріали оздоблення та добре знайома якість автомобіля, до якої вже звикли шанувальники марки!

У базову комплектацію, вартість якої складає лише 97 900 грн, вже включено:

  • Кондиціонер
  • Фронтальна подушка безпеки водія
  • Фронтальна подушка безпеки пасажира
  • Сидіння із кріпленням ISOFIX
  • Гідропідсилювач керма
  • Регулювання рульової колонки по висоті
  • Центральний замок
  • Передні електросклопідіймачі
  • Обігрів заднього скла
  • Освітлення багажного відділення
  • Попільниця + прикурювач
  • Магнітола (радіо, CD, MP3, Bluetooth, USB) з управлінням на рульовій колонці
  • Сталеві диски R15
  • Захисні щитки на гальмівних дисках
  • Іммобілайзер
  • Захист піддону картера

Особлива фішка новинки - інноваційна система «MEDIA NAV» з сенсорним екраном діагоналлю 7-дюймів (18 см). «MEDIA NAV» поєднує супутникову навігацію, радіо RDS, роз’єм 3,5 мм, роз’єм USB для аудіопристроїв і відтворення музики, можливість використання мобільного телефону в режимі «вільніруки» через Bluetooth®.

Дізнатися більше про новий Renault Logan можна за цим посиланням.

Комплектації та ціни нового Renault Logan дивіться за цим посиланням.

Джерело: Renault на Кільцевій

Обговорення новини

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація
Как всегда  

В европе цены начинаются от 6900Евро, но у нас как всегда, народный автомобиль )))

ВІДПОВІСТИ  
Гість  

потому что производят их в Европе. А у нас что производят??? Славуты??!!! кстате Славуты стоят еще дешевле

ВІДПОВІСТИ  
goof  

в колонии всегда цены выше, чем в метрополии ,а то за счет чего бы жила метрополия ?

ВІДПОВІСТИ  
Показати ще 1
Гость  

Отличный автомобиль, для логана - невероятный рост! Кто еще не видел - рекомендую настоятельно, не говорите потом, что вас не предупреждали!!!!

ВІДПОВІСТИ  
Олег  

а где ABS? только в топе? это что по нынешним меркам роскошь?...

ВІДПОВІСТИ  
Гість  

АБС есть за доплату. По мне так он вообще не нужен, как и подушки.

ВІДПОВІСТИ  
Показати ще 2
Гість  

Посмотрел в субботу и был приятно удивлен! Абсолютно новый автомобиль,дизайн СУПЕР,но это еще не все,когда сел в салон,просто оболдел...приборная панель совершенно новая,не такая как была раньше,как по мне очень удобная! Вообщем как говорит пословится: лучше один раз увидить...

ВІДПОВІСТИ  
Ждем  

коплектаций с "автоматом"

ВІДПОВІСТИ  
Гість  

зачем тебе древний четырёхступенчатый автомат? чтобы машина тупила и жрала бензин вёдрами?

ВІДПОВІСТИ  
676764535  

а может предложат робот с 2 сцеплениями на дизелек.....

ВІДПОВІСТИ  
Smok  

Как по мне, то Логан на сегодняшний момент - самое адекватное соотношение цены,внешнего вида и качества. Если раньше у логана страдал дизайн, то с выходом новой модели все стало ок! буду менять свой ланос пятилетний на новый логан. Главное, чтобы быстро удалось заказать машинку

ВІДПОВІСТИ  
goof  

это все хорошо ,посмотрим на эксплуатацию и расход бензина

ВІДПОВІСТИ  
Гість  

Эксплуатация давным-давно проверена временем. Платформа осталась та же - с неубиваемой подвеской.

ВІДПОВІСТИ  
Показати ще 1
Jesika  

Невже це теж Логан. Зі своїм попередником-страхіттячком нічого спільного. Поїхала перевірю, що новенького в салоні. Може я вже хочу Логан...

ВІДПОВІСТИ  
За 97 -хороший выбор  

У базову комплектацію, вартість якої складає лише 97 900 грн, вже включено: Кондиціонер Фронтальна подушка безпеки водія Фронтальна подушка безпеки пасажира Сидіння із кріпленням ISOFIX Гідропідсилювач керма Регулювання рульової колонки по висоті Центральний замок Передні електросклопідіймачі Обігрів заднього скла Освітлення багажного відділення Попільниця + прикурювач Магнітола (радіо, CD, MP3, Bluetooth, USB) з управлінням на рульовій колонці Сталеві диски R15 Захисні щитки на гальмівних дисках Іммобілайзер Захист піддону картера

ВІДПОВІСТИ  
12  

за ваши деньги вам и включили ,старый был пустой потому и стоил на 1600 $ дешевле. хотя многие были согласны ездить и без этих теперь обязательных опций

ВІДПОВІСТИ  
Гість  

в 21 веке без кондиционера согласны ездить только терпилы колхозные.

ВІДПОВІСТИ  
Показати ще 7
experto  

гораздо привлекательнее альмеры от ваз-ниссана

ВІДПОВІСТИ  
12  

мне больше нравиться ситроен-пежо ,база +кондер и уже с ABS

ВІДПОВІСТИ  
Гість  

вот только цена на пару штук зеленью выше.

ВІДПОВІСТИ  
Smok  

У альмеры отвратительный внешний вид. это конечно очень субъективно, акценты, когда только вышли, казались очень симпотными, но сейчас они приелись - тошнит больше, чем от ланосов и авешек

ВІДПОВІСТИ  
Sаня  

И очень даже ничего смотрится, вот только расход топлива 10 - многовато.

ВІДПОВІСТИ  
Бобер  

Интересная машина с замечательной для такого класса комплектацией и весьма интересной ценой. Конкурентам расслабляться не придется это точно. Дизайн, ИМХО, очень и очень неплох, причем в живую машинка выглядит намного симпатичнее чем на фото. Ждем первые отзывы счастливых обладателей.

ВІДПОВІСТИ