Alfa Romeo змушують перенести передній номер на своїх авто

Alfa Romeo змушують перенести передній номер на своїх авто

28 травня 2024
0

Компанія Alfa Romeo буде змушена перенести передній номерний знак на центральну частину бампера. Все через нові правила безпеки пішоходів.

Керівник дизайну Alfa Romeo Алехандро Месонеро-Романос сказав Autocar, що зміни викликані правилами безпеки Європейського Союзу (GSR). Мабуть, розміщення пластини посередині знижує ризик травм. Цікаво дізнатися, чи це рішення також вплине на дизайн автомобілів, що продаються за межами 27 країн ЄС.

Головний дизайнер також підтвердив, що електромобілі Giulia та Stelvio нового покоління отримають «свіжу інтерпретацію» V-подібного щита решітки радіатора. Він матиме закриту форму, оскільки не буде двигуна внутрішнього згоряння, який потребуватиме охолодження.

Незважаючи на те, що ЄС значною мірою змушує Alfa Romeo відмовитися від бокового розміщення номерних знаків, Месонеро-Романос погоджується з цим.

«Це все одно дозволить нам мати симетрію, тому я щасливий - я один із тих, кому подобаються номерні знаки посередині», - додав він.

Незважаючи на те, що асиметричне розташування номерного знаку на італійських авто існує з 1950-х років, було багато моделей, які мали центральне розміщення номера, тому через це особливо не варто сумувати.

Джерело: Autogeek
Фото: Motor1

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація