Aston Martin відкладає випуск своїх серійних електромобілів

Aston Martin відкладає випуск своїх серійних електромобілів

12 квітня 2024
0

Минулого літа Aston Martin уклав угоду з Lucid і оголосив про плани щодо модульної платформи для електромобілів, яка ляже в основу чотирьох нових моделей. Планувалось, що на одній платформі створять кілька моделей, від кросовера до гіперкара, а перший електромобіль мав побачити світ у 2025 році.

Повідомляється, що наразі вихід моделей був відкладений приблизно на два роки. Розмовляючи з Autocar, один з топ-менеджерів Aston Martin сказав, що компанія планувала запустити перший електромобіль наприкінці 2025 року. Але на його думку, сьогодні навколо електромобілів набагато більше надуманого ажіотажу, ніж споживчого попиту, особливо на ринку, де грає Aston Martin.

Виконавчий директор компанії Лоуренс Стролл, своєю чергою, зазначив, що електромобілі «технічно сконструйовані та фізично розроблені», але їхні клієнти віддають перевагу автомобілям із двигунами внутрішнього згоряння.

Стролл також підтвердив, що компанія готує кілька гібридів, які підключаються до мережі. Вони використовуватимуть двигуни V8 від Mercedes, а також флагманський бензиновий V12.

На думку менеджерів британського автовиробника, плагін-гібриди будуть популярні принаймні десять років, і вони дозволять моделям з ДВЗ існувати далі.

Зайве говорити, що Aston Martin не вперше відмовився від своїх амбіцій щодо електромобілів. Майже п'ять років тому компанія представила «готовий до виробництва» Rapide E на Шанхайському автосалоні 2019 року. Було заплановано виробити 155 електромобілів, але в останню хвилину запуск авто у серію відмінили.

Джерело: Autogeek
Фото: Carscoops

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація