Aston Matin Шона Коннері виставили на аукціон

Aston Matin Шона Коннері виставили на аукціон

24 травня 2022
0

Спорткар Aston Martin DB5 є бажаним придбанням для кожного поціновувача британської класики. А виставлений на аукціон екземпляр відомий ще й тим, що він належав найкращому виконавцю ролі Джеймса Бонда, легендарному Шону Коннері.

Про це повідомляє пресслужба аукціону. Aston Martin DB5 був придбаний Шоном Коннері у 1964 році і весь цей час перебував у його колекції. Незабаром після покупки він звернувся до послуг компанії RS Williams, яка провела сервісне обслуговування машини та перефарбувала її у початковий сріблясто-сірий колір. Всі ці роки автомобіль регулярно обслуговувався спеціалістами компанії. Вони ж підготували машину до аукціону.

Автомобіль знаходиться у ідеальному стані. Для оздоблення салону використана червона шкіра Connolly, а спортивне кермо виготовлене з дерева.

Купе оснащено 4-літровим рядним 6-циліндровим двигуном, який розвиває потужність 286 к.с. У парі з ним працює 5-ступінчаста механічна коробка. З таким арсеналом купе здатне розганятися до першої сотні за 7,1 секунди, а максимальна швидкість досягає 229 км/год.

Автомобіль буде продано на аукціоні в американському Монтереї у серпні цього року. Планується виручити приблизно від 1,4 до 1,8 млн. доларів, частина з яких буде передана на благодійність до Філантропічного фонду Шона Коннері. Цікаво, що крім автомобіля покупець отримає можливість проїхатися на ньому як пасажир з легендарним гонщиком сером Джекі Стюартом, який багато років товаришував із Шоном Коннері.

Джерело: Обозреватель

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація