Автосалон в Детройті удвічі збільшив кількість учасників

Автосалон в Детройті удвічі збільшив кількість учасників

09 червня 2023
0

Детройтський автосалон знову заплановано з 13 по 24 вересня на Huntington Place у Детройті. Як і минулого року, на виставці 2023 року відбуватимуться заходи в приміщенні та на відкритому повітрі, включно з практичним досвідом роботи з електричними та автономними транспортними засобами.

Офіційні особи виставки підтвердили, що вперше з 2019 року Ford, GM і Stellantis повністю віддані заходу, беручи участь із повною лінійкою автомобілів. У Jeep, Ram і Ford будуть представлені плани для брендів разом із новими інтерактивними досягненнями. Крім того, на виставці заплановано дебюти кількох автомобілів зі збільшенням представництва інших автовиробників. Загалом представники виставки очікують, що кількість брендів-учасників подвоїться у порівнянні з минулим роком.

Крім того, заплановано кілька нових виставок, у тому числі розширені вуличні змагання з їзди та драйву та EV Experience на критій трасі. На виставці також відбудеться перший Всесвітній форум мобільності, дводенний симпозіум керівників, присвячений мінливому світу мобільності та транспорту, а також тенденціям і проблемам, з якими стикається автомобільна промисловість.

Додаткові відомості про Детройтський автосалон будуть опубліковані, включаючи остаточний список дебютних автомобілів.

Джерело: 24tv.ua
Фото: Motor1

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація