Черговий електромобіль Xiaomi зламався невдовзі після покупки

Черговий електромобіль Xiaomi зламався невдовзі після покупки

09 травня 2024
1

Новий Xiaomi SU7 вийшов із ладу після 39 км пробігу. Електромобіль не можуть відремонтувати на СТО, а тому його відправлять на завод. Про це розповідає сайт CarNewsChina.

Вен із міста Сіань отримав свій електромобіль Xiaomi SU7 4 травня, а вже 6 травня опублікував у соцмережах відео зі зламаним авто. За його словами, він їхав не великій швидкості, коли в електрокара почалися проблеми.

У відео видно, що авто повідомляє водієві про несправності.

Спочатку з'явилося повідомлення, що Xiaomi SU7 зупиниться і необхідно зателефонувати в сервісний центр, а потім - що силова установка електромобіля несправна. Авто не могло перемикати режими руху вперед та назад.

Xiaomi SU7 на евакуаторі привезли в автосалон у Сіані, але на сервісній станції там не змогли його відремонтувати. Автомобіль необхідно відправити на завод.

Власник Xiaomi SU7 тепер вимагає новий електрокар, але наразі його не можуть надати, адже попит на модель дуже високий і за нею вишикувалися величезні черги. Тому в автосалоні пропонують або почекати, або ж отримати назад гроші за машину.

Джерело: Фокус

Обговорення новини

No Mercy  

Різні стартапи з приходом електричок чомусь вирішили що вони можуть робити авто не гірші ніж, імениті автовиробники з Європи, США, Японії, в яких є десятиліття досвіду в автомобілебудуванні

-8ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація