Доступний лізинг для кожного

Доступний лізинг для кожного

20 січня 2022
0
Інформація розміщена на правах реклами або надана партнерами:

40% автомобілів в США - куплені в лізинг. В Україні цей показник знаходиться на рівні 11-20%. Зі 100 автомобілів у нас, 10-20 будуть взяті в лізинг, а 40% - в кредит. Тобто, кредит все ще має більший попит та прихильність з боку автовласників. Втім, ситуація змінюється, а люди все частіше обирають лізинг. І ось чому.

Лізинг - це швидко й просто

Американці вже звикли, що кредит - це гроші (поповнення оборотних засобів), а лізинг - це авто (основні засоби). За кредитом треба йти в банк, а за лізингом - в лізингову компанію. В Україні такого розмежування немає, тому і банки, і лізингові компанії дають і те, і інше. Хоча лізингові програми в державному банку та в лізинговій компанії «ЕСКА Капітал» можуть здаватися схожими, на ділі вони відрізняються, як кава і чай.

Взяти автомобіль в лізинг у лізинговій компаній простіше та швидше. Потребується значно менше часу на оформлення документів і менша кількість цих самих документів. Це пояснюється тим, що регулювання лізингових компаній Нацбанком лояльніше. Лізингові компанії маневреніші у своїй діяльності, а тому можуть надавати сервіс вищої якості.

Взяти лізинг набагато легше, ніж кредит. Якщо оформлення лізингу займе від кількох годин до 1-3 днів, то кредит - від одного до кількох тижнів. Гнучкість та швидкість - велика перевага лізингу. Але не тільки це. Лізингові компанії надають додаткові послуги, які входять в пакет.

Переваги лізингу:

 • допомога у виборі автомобіля, купівля та доставлення з США, ЄС чи Азії;
 • можливість придбати як новий автомобіль, так і автомобіль з пробігом, віком до 15 років (ніякий банк не буде готовим профінансувати таке авто);
 • постійний супровід клієнта та консультації упродовж всього строку дії лізингової угоди;
 • можливість обрати зручний вид графіку платежів та змінити його в будь-який час за потреби. Відсутність будь-яких додаткових платежів, всі виплати відомі наперед;
 • вибір будь-якого розміру авансового платежу. Якщо аванс понад 50%, то лізингова комісія буде мінімальною, адже відсотки нараховуються не на всю вартість автомобіля, а на суму фінансування;
 • спрощений пакет документів. Наприклад, якщо ви фізособа - знадобиться тільки паспорт і код;
 • GPS-моніторинг (актуально для перевізників, автопарків таксі);
 • повний пакет страхування (КАСКО та/або ОСЦПВ);
 • повертається ПДВ (актуально для юросіб).

Також, багато які лізингові компанії надають додаткову послугу «зворотного лізинг». Це коли авто оформлюється в заставу, під заставу надаються кошти, а автомобіль все одно залишається у власника. Якщо потребуються кошти дуже швидко, буквально за 1 день, для оплати по тендеру чи для вирішення інших бізнесових/особистих потреб, то зворотний лізинг для цього чудово підійде. «Довгі» гроші реального отримати в день звернення. Чудовий інструмент, понад 95% позитивних рішень, тому має великий попит.

Різні види лізингу

Як і кузов авто, лізинг теж буває різним. Розрізняють фінансовий та оперативний лізинг. При фінансовому лізингу, права власності на авто переходять на лізингоодержувача тоді, коли всі виплати здійснені. При оперативному лізингу, права на авто до лізингоодержувача не переходять. Лізингова угода або продовжується ще на якийсь термін, або авто повертається до лізингової компанії.

По суті, фінансовий лізинг - це альтернативна форма фінансування, інвестування в майно. 99% лізингових угод в Україні - фінансовий лізинг.

Як оформити лізинг

Три прості кроки:

 • Обрати авто або попросити, щоб допомогли обрати;
 • Обговорити умови угоди, вибрати суму авансу, графік платежів;
 • Підписати договір, внести аванс та поїхати додому на власному автомобілі;

На все про все знадобиться 1-3 дні. Упродовж всього терміну дії лізингової угоди автомобіль лишається оформленим на лізингову компанію, але користується ним клієнт. У кожного клієнта є персональний менеджер, який супроводжує його весь час. Це від одного до трьох років (або більше, якщо клієнт звернеться потворно, захоче поміняти автомобіль чи взяти ще один). Відтепер, що б не трапилося з автомобілем, по всіх питаннях можна звертатися в лізингову компанію. Трапилося ДТП? Повінь? Дерево упало на автомобіль на парковці? Непередбачені експлуатаційні поломки? Персональний менеджер проконсультує що і як робити у кожному конкретному випадку, навіть проведе переговори зі страховою, щоб сума компенсації була виплачена у повному розмірі.

Лізинг - доступний. «ЕСКА Капітал» надає послуги юрособам, ФОП і фізособам, тобто, будь-хто старше 18 років може взяти машину в лізинг. Для того, щоб стати водієм не потрібно чекати кілька років, збираючи кошти. Достатньо внести аванс (від 20%) – і все. Решту «докине» лізингова компанія. Клієнт просто сплачуватиме щомісячні платежі комфортного розміру. Якщо оформити угоду на 3 роки, платежі будуть мінімальними, не значно перевищуючи оплату проїзду в громадському транспорті. В епоху пандемії, коли вірус можна зловити будь-де і будь-коли, автомобіль для власної сім'ї – це безпека і турбота про здоров’я.

За даними Асоціації лізингодавців України, рівень проникнення лізингу зростає. Якщо у 2017 році портфель лізингових компаній складав 2,2 млрд грн, то вже у 2020 році - 2,9 млрд.

Росте ринок лізингу, розвиваються та покращуються послуги. Чекаємо моменту, коли лізинг в Україні стане таким же популярним та звичним, як в Європі чи США, щоб рівень задоволеності та комфорту користувачів був максимальним.

Про компанію «ЕСКА Капітал»: українська лізингова fintech компанія, заснована 2008 року. Працює цілеспрямовано з мікро- та малими підприємцями. Надає послуги фінансування та лізингу автомобільного та вантажного транспорту, сільськогосподарської, будівельної та спецтехніки, лізинг нерухомості й обладнання, зворотний лізинг.

Слоган компанії: «Лізинг швидко та без головного болю».

Сайт: https://eskacapital.com/ua,
Соцмережі: Facebook: https://www.facebook.com/eskacapital та Instagram: @eska_capital

Джерело: ЕСКА Капітал

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація