Електромобіль Nissan Leaf отримав ефектну ювілейну версію

Електромобіль Nissan Leaf отримав ефектну ювілейну версію

18 грудня 2023
0

Nissan святкує своє 90-річчя випуском спеціальної версії електромобіля Nissan Leaf та кількох інших моделей, які будуть в основному доступні покупцям у Японії. Новинка отримала назву Nissan Leaf 90th Anniversary Vehicle.

Зовні відрізнити спеціальне видання можна по бронзовим акцентам на передньому і задньому бамперах, а також корпусах бічних дзеркал та написам 90th Anniversary.

За словами представників бренду, цей колір символізує «новий світанок» для Nissan. Електромобіль також отримав комплект нових 18-дюймових чорних колісних дисків.

Ювілейна версія пропонується у дев'яти варіантах одно- та двотонного оздоблення. У інтер'єрі машини прописались нові передні крісла, оббиті шкірозамінником і замшею з кристалічним малюнком. Сидіння також отримують написи 90th Anniversary.

Попри ряд візуальних нововведень, технічно машина не змінилась. Електромобіль приводиться у рух двигуном потужністю 147 кінських сил, що живиться від батареї ємністю 40 кВт.год. Також у якості опції доступний 214-сильний мотор у поєднанні з батарею ємністю 60 кВт.год. Залежно від розміру акумулятора, електромобіль має запас ходу 240 і 340 км відповідно.

У Японії ціни на спеціальну версію Nissan Leaf починаються з позначки у 31 000 доларів. Nissan також випустив кілька інших машин у ювілейній версії. Серед них - електромобіль Nissan Sakura, гібридні хетчбеки Note і Note Auro, а також мінівен Serena.

Джерело: Autogeek

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація