Електромобіль Porsche Taycan Cross Turismo розбили, аби викрасти фари

Електромобіль Porsche Taycan Cross Turismo розбили, аби викрасти фари

27 січня 2024
1

Викрадання запчастин з припаркованих транспортних засобів - не рідкість. Але новий випадок, який стався в Дюссельдорфі, Німеччина, є одним із найжорстокіших, із тих які ви собі тільки могли уявити. Злодії вирвали фари Porsche Taycan Cross Turismo, знищивши передні крила в процесі «демонтажу».

У своєму прагненні якомога швидше вилучити потрібні речі, злодії розрізали електромобіль, використовуючи якийсь гострий інструмент.

Фотографії наслідків крадіжки були опубліковані на Reddit, привернувши багато уваги шанувальників Porsche, які були «травмовані» видом «засліпленого» Taycan. Передні крила розрізані навпіл, а листовий метал зігнутий, оголивши внутрішні частини авто

Цікаво, що з електричного універсала у кольорі Mamba Green Metallic злодії нічого, окрім фар, не забрали. Навіть легкосплавні диски залишилися недоторканими, незважаючи на те, що вони вважаються легкою мішенню. Матричні світлодіодні фари Porsche Taycan досить дорогі. Кожна фара коштує близько 4390 доларів, або ж 8780 доларів за нову пару.

Викрадачам варто б знати, що деякі автовиробники роблять майже неможливим заміну фар між різними автомобілями, кодуючи їх у оригінальний автомобіль за VIN. Варто сподіватись, що авто було застраховане, та страхова компанія покриє витрати на ремонт і якомога швидше доставить «вилікуваний» електромобіль власнику.

Джерело: Autogeek

Обговорення новини

Andriy86  

Тварини! Сподіваюсь що колись цих викрадачів також вскриють гострим предметом на донорські органи.

+6-7ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація