Електромобілі Audi сильно подешевшали на вторинному ринку

Електромобілі Audi сильно подешевшали на вторинному ринку

01 листопада 2023
0

Виявилося, що електромобілі Audi e-tron quattro сильно подешевшали на вторинному ринку. За кілька років колись дорогий преміальний кросовер втратив у ціні - сьогодні його можна купити за ціною доступного хетчбека Nissan Leaf.

В InsideEVs провели дослідження, в ході якого дослідили ринок і дійшли цікавих висновків. Виявилося, що сьогодні на вторинному ринку багато пропозицій про продаж Audi e-tron quattro за цінами від 30 000 доларів.

Це можна порівняти з такими новими недорогими хетчбеками масового класу, як Nissan Leaf і Chevrolet Bolt. При цьому електричний кросовер Audi - преміальна модель, яка після появи на ринку у 2019 році коштувала 75 000 доларів.

Таким чином, e-tron із пробігом вже подешевшали більш ніж удвічі. При цьому модель не застаріла та все ще є сучасною. У шоу-румах німецького бренду цей кросовер досі продають.

Та й характеристики у машини гідні. Потужність силової установки - 335 к.с. (402 к.с. у короткочасному режимі Boost). Батарейний блок ємністю 95 кВтг (доступні 86 кВтг) забезпечує запас ходу 330 км. При цьому в деяких тестах машина показала більше - 360 км.

Щоправда, невідомо, який відсоток ємності батарея втратила за кілька років. У будь-якому випадку, зазначається, що такий автомобіль на вторинному ринку - вигідне придбання.

Джерело: Обозреватель

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація