Електромобілі Cadillac Lyriq та Chevrolet Silverado поповнять прокатний автопарк Hertz

Електромобілі Cadillac Lyriq та Chevrolet Silverado поповнять прокатний автопарк Hertz

27 серпня 2023
0

Американська компанія Hertz планує створити найбільший парк прокатних електромобілів у світі. З цією метою оператор підписав угоди з Tesla, Polestar, General Motors та деякими іншими виробниками. Зокрема, GM до 2027 року поставить Hertz 175 тисяч електромобілів брендів Chevrolet, Cadillac, Buick, GMC та BrightDrop.

Вже зараз автопарк оператора налічує 50 тисяч електромобілів. Це близько 10% транспортних засобів, якими він керує. Надалі його поповнять моделі різних сегментів, від пікапів до позашляховиків та люксових автомобілів.

Наразі Hertz так і не отримав жодного електромобіля GM на базі платформи Ultium. Причиною цього стали проблеми концерну з нарощуванням виробництва. Але найближчим часом Hertz зможете запропонувати клієнтам електричні Cadillac Lyriq та Chevrolet Silverado. Точних термінів не називають, але Lyriq з'явиться в парку оператора вже цього року. Silverado EV 4WT очікується у 2023-2024 році. За ним надійде Silverado EV RST.

Свої прогнози щодо переходу автомобільної промисловості на електромобілі генеральний директора Hertz Стівена Шерра та голова GM Мері Барра озвучили у відео, присвяченому Cadillac Lyriq. На думку Барри, на даний момент електромобілі знаходяться лише на першому колі. Надалі вони зможуть запропонувати автомобілістам набагато більше, особливо якщо це моделі GM.

Джерело: Autogeek

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація