Електромобілі перестали пускати на паркінги у Британії

Електромобілі перестали пускати на паркінги у Британії

14 травня 2024
3

Водій електромобіля з Британії нещодавно звернувся до соціальних мереж, щоб висловити своє розчарування після того, як зіткнувся з дивною ситуацією - його електромобілю заборонили доступ до підземних автостоянок однієї з лікарень.

Інцидент стався в лікарні Alder Hey у Ліверпулі. Містер Фрімен-Пауелл, який записався на прийом до лікаря для свого сина, стверджує, що йому відмовили на одній із автостоянок лікарні через тимчасову заборону для електромобілів.

Прямо біля приміщення водія зустріли знаки «Електромобілям в'їзд заборонено». Охоронець також повідомив, що батарея його електромобіля може «реагувати» на паркінг, спричиняючи «загоряння», або навіть «вибух».

Згодом Фрімен-Пауелл звернувся до соціальних мереж, щоб поскаржитися та публічно поділитися документом, який він надіслав електронною поштою до лікарні. У ньому він стверджує, що ймовірність загоряння транспортних засобів з ДВЗ у 20 разів більша, ніж електромобілів.

Лікарня Alder Hey опублікувала на BBC заяву, в якій пояснила, що вони «тимчасово обмежили паркування електромобілів на одній із автостоянок» після того, як такий крок порадила Пожежно-рятувальна служба Мерсісайда.

Хоча відомо, що пожежі електромобілів завдають багато проблем пожежникам, деякі експерти стверджують, що рішення лікарні не підтверджено доказами. Колін Уокер, керівник відділу транспорту в дослідницькій групі Energy And Climate Intelligence Unit, навів дані EV FireSafe, згідно з якими транспортні засоби з бензиновими двигунами мають у 80 разів більше шансів загорітися, ніж електромобілі.

Джерело: Autogeek
Фото: Carscoops

Обговорення новини

Alec77  

Маразм крепшае. Британці завжди були затянуті!

+4-1ВІДПОВІСТИ  
Andriy86  

може двзшні авто і частіше палають, але ж їх хоча б можна загасити автоматичною сплінкерною системою пожежогасіння, а от палаючій літій іонній батареї той водяний туман як мертвому гірчичники.

+2-6ВІДПОВІСТИ  
No Mercy  

Авто з ДВЗ можна загасити одним вогнегасником або відром води, не кажучи вже про команду пожежників. А електромобіль не можливо загасити поки він не догорить повністю. Як з тією Теслою, на яку вилили 30 тон води, а вона все одно перестала горіти тільки тоді, коли сама догоріла.

+1-8ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація