Електромобілі Volvo C40 та XC40 отримали нову батарею

Електромобілі Volvo C40 та XC40 отримали нову батарею

25 серпня 2023
0

Шведські електричні кросовери Volvo C40 Recharge та Volvo XC40 Recharge отримали невелике оновлення, у ході якого вони дещо збільшений запас ходу на одному заряді батареї.

Навесні шведський бренд оголосив, що повнопривідна версія буде оснащена абсолютно новою силовою установкою, а нова задньопривідна версія дебютує з трохи більшою батареєю - ємністю 82 замість 78 кВт.год.

Як бачимо, за офіційними даними Volvo, зміни призвели до помітного збільшення запасу ходу. Задньопривідні кросовери здатні проїжджати на одному заряді акумулятора понад 480 км замість 430 км до оновлення. Відповідно повнопривідні електромобілі тепер можуть долати не 400, а 450 км без необхідності підживлення.

Враховуючи надані автовиробником показники енергоспоживання під час руху шосе, очікується, що запас ходу по трасі буде на 35-50 км нижче, ніж комбіновані значення. За словами представників компанії, перед модернізованою парою кросоверів C40/XC40 Recharge стоїть одне головне завдання - зберегти динаміку продажів електромобілів Volvo до того, як в недалекому майбутньому з'являться у вільному продажі нові Volvo EX30 і Volvo EX90.

Джерело: Autogeek

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація