Електровантажівка Mitsubishi Fuso eCanter дебютувала в Європі

Електровантажівка Mitsubishi Fuso eCanter дебютувала в Європі

24 вересня 2022
0

Нещодавно представлена ??в Японії електровантажівка Mitsubishi Fuso eCanter нового покоління відзначила європейський дебют на виставці комерційного транспорту в німецькому Ганновері.

Для європейських покупців компанія готова надати 42 виконання з шістьма варіантами колісної бази та різною вантажопідйомністю. За допомогою eCanter холдинг Daimler Truck, куди входить і Mitsubishi Fuso, прагне збільшити продаж електровантажівок у Європі.

На вибір пропонуються три види батарей: на 41,3, 82,6 та 123,9 кВт.год. Залежно від виконання запас ходу може становити 70, 140 і 200 км на одній зарядці відповідно. Тобто маємо типового представника так званого транспорту «останньої милі». Заряджати їх можна в тому числі зарядним пристроєм змінного струму потужністю до 104 кВт.

У Японії модель вийде на ринок навесні 2023 року. Припускаємо, що замовити вантажівку в Європі також можна буде наступного року. Але коли саме - поки що не повідомляється.

Ось що говорить з цього приводу Карл Деппен, член правління Daimler Truck Holding AG, який відповідає за вантажний напрямок у Китаї, Японії та Індії:

«Наступне покоління eCanter - це результат близько п'яти років досвіду роботи з попереднім eCanter, накопиченим нашими клієнтами по всьому світу. Порівняно з попередньою моделлю eCanter, тепер ми пропонуємо значно розширений асортимент надбудов, який охоплює більшість поширених сьогодні областей застосування та робить ще більший внесок у розвиток внутрішньоміського транспорту без шкідливих викидів».

Джерело: InsideEVs

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація