Електричний трактор Seederal показали офіційно

Електричний трактор Seederal показали офіційно

31 травня 2024
0

Французький стартап Seederal нещодавно представив свій перший прототип електричного трактора, лише через рік після оголошення першого раунду фінансування.

Прототип Seederal потужністю 160 к.с. слугуватиме технологічним демонстратором, який, за словами компанії, допоможе прискорити розробку першого в галузі електричного трактора «дальнього ходу». Завдяки можливості працювати цілодобово під час напружених сезонів посіву та збирання врожаю, інвестори Seederal вважають, що їхній трактор може допомогти фермерам зробити реальні кроки до декарбонізації своїх ферм.

На веб-сайті Seederal стверджується, що унікальна конструкція трактора без трансмісії дозволить йому безперервно працювати 8-12 годин на одній зарядці.

«Нам довелося повністю переосмислити трактор, ми не просто замінюємо тепловий двигун на електричний», - пояснює інженер Артур Рівоал, співзасновник і головний технічний директор Seederal.

За його словами, електричні трактори можуть зменшити викиди вуглекислого газу на 15-20 тонн на одиницю на рік, що еквівалентно річним викидам 17 автомобілів, які проїжджають 12 000 км на рік.

У квітні компанія Seederal залучила 11 мільйонів євро для подальшого прискорення розвитку технічної команди для розробки електричних тракторів. Додатковий штат інженерів дозволить працювати над ємністю батареї, щоб втілити обіцянку про цілий день роботи на одному заряді та здатність заряджати батарею від 0 до 100% всього за дві години.

Джерело: Autogeek
Фото: Electrek

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація