Exeed VX обзавівся 5-місною версією з іншим дизайном

Exeed VX обзавівся 5-місною версією з іншим дизайном

11 травня 2022
0

Гамма преміального китайського кросовера Exeed VX (у КНР продається під назвою Xingtu Lanyuе) поповнилася новою версією - дворядною, розрахованою на п'ять осіб. Поки такий автомобіль можна купити тільки в Китаї.

Дворядний VX з посадковою формулою 2+3 відрізняється від трирядного дизайном. Наприклад, у нього інша решітка радіатора - вона більша, а ламелі розташовані вертикально, а не горизонтально. Крім того, зменшилась кількість хромованих деталей. У такого кросовера інший передній бампер, а диски можуть бути лише 19-дюймовими, у той час як для семимісного доступні в тому числі 20-дюймові. Крім того, новинку фарбують в оригінальний темно-зелений відтінок.

На початку продаж п'ятимісний VX можна буде купити в єдиній комплектації зі світлодіодною оптикою, цифровою «приладкою» та екраном мультимедійної системи (діагональ кожного - 12,3 дюйми, вони об'єднані в одну панель), камерами кругового огляду, системою автоматичного паркування, адаптивним круїз-контролем та системою автоматичного гальмування. За доплату можна замовити систему допомоги під час руху в пробках та функцію розпізнавання дорожніх знаків.

Дані по об'єму багажника не наводиться, але він, напевно, буде місткіший, ніж у семимісного VX (520 літрів з опущеними спинками крісел третього ряду).

Незалежно від кількості місць Exeed VX/Xingtu Lanyuе комплектується безальтернативним мотором 2.0 TGDI потужністю 261 кінська сила, який працює в тандемі з семиступінчастою роботизованою коробкою з двома зчепленнями. Привід може бути переднім чи повним.

Джерело: Exeed China

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація