Fisker Pear отримав незвичайне оснащення

Fisker Pear отримав незвичайне оснащення

23 листопада 2023
0

У салоні Fisker Pear уздовж передніх стійок, які зазвичай перекривають огляд, встановили вертикально спеціальні монітори. На них виводиться зображення із зовнішніх камер, щоб водій міг бачити обстановку в так званих «сліпих зонах». Про це повідомляє сайт Carscoops

У нового Fisker Pear одразу кілька цікавих фішок. Перша - багажні дверцята Houdini. Вони не відкриваються якимось із звичних способів, а заїжджають вниз, опускаючись у нішу всередині заднього бампера. Це рішення допоможе управлятися з поклажею в тісних та низьких паркувальних просторах.

Друга фіча - передній багажник «froot». Він виїжджає наче ящик комода. Його пропонуватимуть із ізоляцією. Це дозволить зберігати температуру - теплу або прохолодну - якщо у відсіку буде їжа. При цьому запахи в салон не проникатимуть.

Довжина нового Fisker Pear дорівнює 4550 мм. Електромобіль відносно компактний, але запропонує п'ять чи шість місць у салоні, залежно від конфігурації.

Базовий кросовер розганятиметься до 100 км/год за 6,3 с. А запас ходу становитиме 300 км. Топова модифікація запропонує понад 500 км на одній зарядці. Купити Fisker Pear можна буде з 2025 року за ціною від 29 990 доларів.

Джерело: Обозреватель

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація