Fisker відкриває нові дилерські центри у Європі та США попри кризу

Fisker відкриває нові дилерські центри у Європі та США попри кризу

16 квітня 2024
0

Каліфорнійський стартап з виробництва електромобілів Fisker підписав контракт із новим дилером у Маямі та кількома офіційними представництвами у Європі. Після оголошення про значне зниження цін на свій електричний кросовер Ocean минулого місяця, Fisker планує розширити свою дилерську мережу.

Після пропуску сплати відсотків і висловлення «суттєвих сумнівів» у своїй здатності продовжувати роботу в березні, Fisker оголосив, що призупинив виробництво машин на шість тижнів минулого місяця.

За словами представників компанії, цей крок спрямований на «вирівнювання рівнів запасів і просування стратегічних і фінансових ініціатив».

Однак через тиждень Fisker оголосив про те, що переговори з «великим автовиробником» щодо потенційних інвестицій провалилися. Що ще гірше, компанію виключили з Нью-Йоркської біржі, що значно ускладнило залучення коштів. Через кілька днів виробник електромобілів знизив ціни на Ocean 2023 року випуску до 24 000 доларів. Своєю чергою, ціни на Ocean Extreme були знижені з 61 499 до 37 499 доларів.

На фоні значних знижок виробник електромобілів оголосив у понеділок, що підписав контракт з Fisker Miami як дилерським партнером, другим у Флориді після Джексонвіля.

«Флорида є важливим ринком електромобілів для Fisker, тому ми раді, що можемо вітати Fisker Miami в нашій зростаючій групі дилерських партнерів», - сказав представник Fisker.

Завдяки новому центру Fisker тепер має шість партнерів-дилерів у США на тлі стратегічних змін, оголошених на початку цього року.

На додаток до нового дилера в США, Fisker уклав 12 угод з офіційними представництвами у Данії та Австрії. Раніше Fisker вже підписав контракти з дилерськими партнерами в Австрії, Франції, Німеччині, Норвегії та Швейцарії.

У Fisker також додали, що отримали велику кількість потенційних клієнтів після зниження цін. При цьому Аналітики Wall St попереджають, що Fisker прямує до банкрутства.

Після виробництва нуля електромобілів у січні компанія Fisker побудувала близько 1000 машин з 1 лютого по 15 березня. Fisker заявила, що продала близько 1300 автомобілів за перші два місяці 2024 року.

Джерело: Autogeek
Фото: Electrek

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація