Фотошпигуни спіймали Porsche Boxster 2025 з новими фарами

Фотошпигуни спіймали Porsche Boxster 2025 з новими фарами

10 жовтня 2023
0

Фотошпигуни вперше сфотографували Porsche Boxster наступного покоління, оснащений новими фарами. Видно, що фари мають знайому чотириточкову світлодіодну конструкцію. У цьому прототипі виріз вихлопної труби все ще розташований в центрі бампера. Нагадаємо, мова йде про електромобіль.

Компанія Porsche заявила, що Boxster наступного покоління з'явиться на ринку приблизно 2025 року, тому до його запуску залишилося приблизно два роки. У недавньому інтерв'ю Road&Track керівник відділу досліджень та розробок Міхаель Штайнер припустив, що поява електромобілів не обов'язково означає негайний кінець версій із двигунами нового згоряння. Він натякнув, що якийсь час вони можуть мирно співіснувати, подібно до того, як бензиновий Macan продаватиметься разом з електричною моделлю наступного покоління протягом кількох років.

«Це залежить від ринку. У принципі наша стратегія полягає в тому, щоб спробувати перекрити і 982-й, і 983-й, але для нинішніх Boxster і Cayman у нас не вистачить часу через регулювання в Європі».

Він уточнив, що електрична архітектура нинішньої платформи 718 не може бути змінена для підтримки майбутнього законодавства у Європі, Південній Кореї та Японії.

Навесні Porsche Boxster 2025 з двома багажниками та зарядним портом, встановленим над заднім номерним знаком, сфотогрфували на засніженій дорозі та біля зарядної станції. Очікується, що електромобіль буде доступний як у задньопривідному, так і в повнопривідному виконанні з одним і двома двигунами відповідно.

Джерело: iXBT.com
Фото: Motor1

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація