Great Wall виходить на європейский ринок

Great Wall виходить на європейский ринок

15 серпня 2022
0

Найбільша китайська приватна автомобілебудівна компанія Great Wall Motor оголосила про вихід на європейський ринок. Вже у четвертому кварталі 2022 року автомобілі її брендів Ora та Wey з'являться у Німеччині. Продаж організує найбільша в Європі дилерська мережа Emil Frey.

Першими німцям запропонують компактний електромобіль Ora Funky Car та плагін-гібридний кросовер Wey Coffee 01. Як повідомляється, наразі Great Wall Motor та Emil Frey ведуть «інтенсивні переговори» про розширення стратегічної співпраці обох брендів на інші важливі ринки Європи. Вже відомо, що восени цього року Ora Funky Car з'явиться у Великій Британії.

Партнерство з Emil Frey значно прискорить експансію Great Wall Motor на європейський ринок. Ця мережа реалізує в Європі автомобілі 28 брендів - майже всі відомі марки. Раніше допомогою дилера скористалася китайська компанія XPeng. Саме Emil Frey реалізує електромобілі марки у Нідерландах.

Свого часу дилер запускав продаж автомобілів Toyota, Hyundai та Mitsubishi у кількох європейських країнах. 2021 року мережа реалізувала 550 тисяч нових та вживаних автомобілів, заробивши 14,7 млрд доларів.

За даними аналітиків ринку, у 2021 році 16% від 1,2 млн проданих у Західній Європі електромобілів були китайськими. Серед них Tesla Model 3, Model Y, Dacia Spring та BMW iX3. Очікується, що до кінця 2022 року кількість представлених у Європі китайських брендів збільшиться вдвоє. Здебільшого це будуть виробники електромобілів.

Джерело: Авто Центр

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація