Honda і General Motors зупинили розробку спільного дешевого авто

Honda і General Motors зупинили розробку спільного дешевого авто

28 жовтня 2023
1

Електромобілі поступово стають доступнішими, але все-таки часто не можуть стати зовсім дешевими. Схоже, завдання створити доступний електромобіль дуже нетривіальне, оскільки компанії Honda і General Motors вирішили вибути з цих перегонів.

Раніше компанії об'єднали зусилля, щоб за кілька років випустити електромобіль під брендом Ultium з ціною менше ніж 30 000 доларів. Компанії говорили про 2027 рік і мільйони авто. Але плани скасували.

«Після вивчення цього питання протягом року ми вирішили, що це буде складно для бізнесу, тож наразі ми закінчуємо розробку доступного електромобіля. Минулого року ми почали працювати над програмою доступних електромобілів для світових ринків, запровадження якої заплановано на 2027 рік. Після великих досліджень та аналізу ми дійшли взаємного рішення припинити програму. Кожна компанія, як і раніше, віддана забезпеченню доступності на ринку електромобілів».

Це не означає, що доступних електромобілів Honda або General Motors ніколи не вийде, але якщо спільними зусиллями компанії не змогли реалізувати проєкт хоча б на папері, то, мабуть, окремо вони візьмуться за це дуже нескоро.

Джерело: iXBT.com
Фото: Bloomberg

Обговорення новини

No Mercy  

Дві величезні автомобільні компанії з Японії та США навіть на папері не змогли створити дешевий електромобіль. Але деякі довбики в коментарях будуть доводити, що це не так і що насправді електромобілі дуже дешеві.

+2-7ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація