Hyundai і KIA показали незвичний робот DAL-e для доставки

Hyundai і KIA показали незвичний робот DAL-e для доставки

04 квітня 2024
0

Hyundai і KIA представили оновлений робот для доставки у приміщеннях під назвою DAL-e Delivery. Зазначається, що він призначений для використання в офісах, торгових центрах і ресторанах, де він може перевозити пакунки або напої.

Робот відтепер може перевозити до 16 чашок кави та обробляти вантажі вагою до 10 кг. Товари захищені за дверима, які відчиняються за допомогою програмного забезпечення для розпізнавання обличчя, щоб перевірити, чи особа, яка намагається прийняти доставку, є призначеним одержувачем.

Hyundai каже, що, незважаючи на більшу внутрішню місткість, новий робот менший зовні. Стверджується, що новий дизайн екстер'єру робить DAL-e більш стійким на його «приголомшливій» максимальній швидкості у 4,3 км/год, а «покращена» підвіска означає, що його не будуть засмучувати нерівності.

Роботу під силу уникати перешкод у густонаселених місцях, DAL-e може навіть працювати в інтелектуальних офісних будівлях із кількома поверхами, піднявшись на ліфті, як це робить людина. Щоб підняти настрій зустрічним людям, DAL-e може відображати анімовані вирази обличчя на своєму 11,6-дюймовому дисплеї, а також додаткову практичну інформацію про стан обслуговування.

Джерело: Autogeek
Фото: Carscoops

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація