Hyundai звинувачують у підробці статистики продажу електромобілів

Hyundai звинувачують у підробці статистики продажу електромобілів

09 липня 2024
0

Hyundai Motor Group є третім за величиною автовиробником у світі, поступаючись лише Volkswagen і Toyota. Тим не менш, деякі з його дилерів стверджують, що деякі з його продажів насправді не були на ділі продажами. Позивачі стверджують, що Hyundai вступила в змову з деякими дилерами, щоб завищити цифри продажів.

У позові, поданому до федерального суду Чикаго, говориться, що Hyundai чинила тиск на дилерів, щоб вони неправильно використовували інвентарні коди, призначені для транспортних засобів, які «орендуються».

У результаті дилери, які брали участь у схемі, отримували б доступ до винагород від Hyundai, включаючи купівлю автомобілів за нижчою загальною вартістю, кращий розподіл і бонусні грошові заохочення. Знову ж таки, наразі все це лише звинувачення. Тим не менш, група дилерів Hyundai подає на автовиробника до суду.

Дилери, яких звинувачують у хитрощах, входять до групи Napleton Aurora Imports. Цікаво, що Chrysler також погодився заплатити Комісії з цінних паперів і цінних паперів близько 40 мільйонів доларів того ж року за претензії, що він ввів інвесторів в оману завищеними показниками місячних продажів. На даному етапі неясно, скільки саме автомобілів загалом могло бути «продано» таким чином у дилерів Hyundai, але ця інформація може з'явитися в майбутньому.

У Hyundai зазначили, що розслідують факт заяви і не виправдовують фальсифікацію даних про продажі.

Джерело: Autogeek
Фото: Carscoops

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація