Ілон Маск проти мита США на імпорт електрокарів із Китаю

Ілон Маск проти мита США на імпорт електрокарів із Китаю

24 травня 2024
1

Генеральний директор компанії Tesla Ілон Маск заявив, що не підтримує введення адміністрацією президента США Джо Байдена мита на імпорт електрокарів із Китаю. Про це повідомляє BBC.

«Ані Tesla, ані я не просили ці мита (на імпорт електрокарів із КНР - ред.). Насправді я був здивований, коли вони (мита - ред.) були оголошені. Те, що перешкоджає спотворює ринок, не є добрим», - сказав Маск на технологічній конференції в Парижі по відеозв'язку.

За його словами, Tesla «досить добре конкурує на ринку Китаю без мит».

«Я за відсутність мит», - додав він.

Зазначається, що поточний коментар Маска суперечить його попередженню в січні про те, що китайські автовиробники «знищать конкурентів з інших країн, якщо не будуть запроваджені торговельні бар'єри».

14 травня уряд Сполучених Штатів оголосив про підвищення мита на ряд товарів, що імпортуються з Китаю, на загальну суму 18 мільярдів американських доларів. Мито на електромобілі зросте цьогоріч із 25% до 100%.

У відповідь офіційний Пекін попередив, що нові тарифи Сполучених Штатів на імпорт китайських товарів «серйозно вплинуть» на відносини між двома країнами.

Джерело: Укрінформ

Обговорення новини

Горыныч  

Бо у нього завод в Китаї і продажі там величезні, він продажта курва, готовий кому завгодно сраку лизати, аби гроші платили.

+5ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація