Jeep готує електричну модифікацію позашляховика Wrangler

Jeep готує електричну модифікацію позашляховика Wrangler

29 листопада 2023
0

Jeep Wrangler наступного покоління надійде у виробництво у 2028 році. Зазначається, що новинка вперше для моделі матиме електричну версію.

Документи, опубліковані в рамках останньої угоди між компанією Stellantis і провспілками, розкривають майбутнє кількох моделей фірми, виготовлених у США, включаючи Wrangler.

Разом зі спорідненим пікапом Gladiator, Wrangler у 2025 році отримає оновлені гібридні силові установки з можливістю зовнішньої підзарядки.

Новий Wrangler, що побаче світ у 2028 році, отримає заводський індекс J70. Відомо, що новинка матиме ДВЗ для подовження запасу ходу. У компанії таке рішення назвали Range Electric Paradigm Breaker, або REx. Відомо, що нова система вперше дебютує у 2025 році на Ram 1500 REV - електричному пікапі на платформі STLA Frame, яка також, як очікується, ляже в основу електричного Wrangler.

Відомо, що STLA Frame може вмістити величезні батареї, щоб впоратися з традиційно великими пробігами та великими робочими навантаженнями позашляховиків. Перш ніж представити серійний електричний Wrangler, Jeep представить світу електричний позашляховик під назвою Recon, який буде більше націлений на дороги загального користування, але й не цуратиметься бездоріжжя. Новинка буде створена на фірмовій архітектурі STLA Large.

Джерело: Autogeek

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація