Кіану Рівз та Disney готують документальний фільм про Формулу-1

Кіану Рівз та Disney готують документальний фільм про Формулу-1

23 липня 2022
0

Вперше про те, що стрімінговий сервіс Disney+ запросив Кіану Рівза знятись у чотирисерійному документальному фільмі про Формулу-1, заговорили ще на початку липня. Тепер інформація підтвердилася - зірка «Матриці» та «Джона Уіка» виступить не лише інтерв'юером, а й займеться цим проектом. У центрі сюжету будуть події 2009 року і команда Brawn GP, очікується поява Росса Брауна, Дженсона Баттона та Рубенса Баррікелло.

Про те, що Кіану Рівз працює над фільмом про Формулу-1 та команду Brawn GP, ??повідомляє видання Variety. На початку липня Рівз був помічений у піддоках на Гран-прі Великій Британії, і причиною цього стали саме зйомки документалки.

«Так, ми намагаємося розповісти дивовижну, чудову історію, - розповів журналістам сам актор. - Коли я вперше її почув, я був уражений. Мені її розповів друг-продюсер, який колись працював на Росса Брауна, і ми вирішили перенести її на екрани. Було чудово дізнатися більше про те, що відбувалося у Формулі-1 у 2009 році. Світ Формули-1 був екстраординарним. Він завжди такий, але в рік, коли виграв Браун, сталося щось особливе». Тоді ж Рівз підтвердив, що візьме кілька інтерв'ю в тих подій.

У центрі сюжету буде сезон 13-річної давнини і команда Brawn GP (до цього Honda), яку придбав Росс Браун. У 2009 році за Brawn GP виступали Дженсон Баттон і Рубенс Баррікелло, і обидва вони з'являться у фільмі, щоб розповісти про події тих років. Рівз візьме інтерв'ю і в самого Росса Брауна, очікується і поява Лукі ді Монтедземоло, який раніше працював у Ferrari.

Терміни виходу документалки на Disney+ наразі не оголошено. В даний час проект знаходиться лише на початковому етапі розробки.

Джерело: Variety

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація