Кажемо «Прощавай!» темним дорогам: унікальні адаптивні фари Intelli-Lux LED від Opel

Кажемо «Прощавай!» темним дорогам: унікальні адаптивні фари Intelli-Lux LED від Opel

05 жовтня 2023
0
Інформація розміщена на правах реклами або надана партнерами:

З приходом осені світловий день стає все коротшим. Для автомобілістів це означає підвищену обережність, оскільки рано ввечері видимість погіршується. Але це не проблема для водіїв автомобілів Opel. Адже високотехнологічні адаптивні фари Intelli-Lux LED можна знайти в автомобілях усіх класів німецького Бренду, починаючи від оновленої моделі Opel Corsa та привабливого компактного кросоверу Opel Mokka. Та навіть більше! Новий хетчбек Opel Astra та універсал Opel Astra Sports Tourer, а також кросовер Opel Grandland можуть запропонувати матричні фари Intelli-Lux LED Pixel Light найсучаснішого покоління.

Інноваційне світло Intelli-Lux LED для автомобілів усіх класів

Бренд Opel вкотре демонструє, як він робить інновації доступними для всіх. Наприклад, навіть компактний кросовер Opel Mokka пропонується з матричним світлом Intelli-Lux LED ще з 2020 року. Причому інженери постійно працюють над подальшим удосконаленням технологій. Відповідно, нові моделі мають перевершувати своїх попередників. Прикладом цього може бути Opel Mokka: автомобіль має 14 індивідуально керованих світлодіодних (LED) елементів. Такі високотехнологічні фари вміють «вирізати» інших учасників дорожнього руху ще точніше, ніж раніше - і, таким чином, вони забезпечують справді «яскраві» враження від водіння вночі.

Автомобілі Opel Astra та Opel Grandland виводять технологію Intelli-Lux LED на новий рівень. Завдяки 168 світлодіодним елементам загалом (по 84 у кожній фарі), система освітлення Intelli-Lux LED Pixel Light завжди створює безперервну світлову схему, не засліплюючи інших учасників дорожнього руху. Дуже тонкі промені світла вміють «вирізати» зустрічні транспортні засоби зі світлового конуса з максимальною точністю протягом мілісекунд. Відповідно, решта простору та дороги залишаються повністю освітленими потужним дальнім світлом. Саме тому, автомобілі Opel Astra та Opel Grandland встановлюють новий еталонній рівень освітлення у своїх відповідних класах.

Унікальне адаптивне світло Intelli-Lux LED - преміальні технології тепер доступні для всіх

Технологія Intelli-Lux LED перевершує ксенонові або звичайні системи освітлення, оскільки вона більш точна в керуванні променями світла та, водночас, дає більш потужне освітлення загалом. Як тільки автомобіль виїжджає за місто, матричні фари автоматично перемикаються на дальнє світло і безперервно регулюють довжину та розподіл світлового конуса. Інші учасники дорожнього руху не засліплюються (світловий конус наче «вирізається» у їхньому напрямку), тоді як решта дороги та простір навколо неї залишаються яскраво освітленими. Світлодіодні (LED) сегменти вмикаються автоматично, щойно система виявляє відсутність світла фар/ліхтарів від інших автомобілів.

Завдяки фарам Intelli-Lux LED водії автомобілів Opel також можуть бачити об’єкти на узбіччі набагато раніше, ніж зазвичай. Це дає їм більше часу для відповідної реакції, наприклад, коли тварини починає несподівано перебігати дорогу.

Окрім підвищення безпеки, система освітлення Intelli-Lux LED також сприяє гарному зовнішньому вигляду автомобіля. Наприклад, у нових моделях Бренду - Opel Corsa, Opel Mokka, Opel Astra, Opel Grandland - такі фари є невід’ємною частиною «обличчя» Opel Vizor, що вже стало характерною ознакою Бренда.

Яскраво, як вдень: високоефективні LED-системи освітлення Opel

Бренд Opel пропонує ефективні та сучасні світлодіодні (LED) системи в різних моделях. Наприклад, компактний кросовер Opel Mokka може бути оснащений повністю світлодіодною оптикою: основні фари, денні ходові вогні, вказівники поворотів, задні ліхтарі. Ще приклад: кросовер Opel Crossland пропонує адаптивні світлодіодні фари з функцією «бокового світла» та асистентом дальнього світла (в залежності від комплектації або як опція).

Нарешті, сучасні світлодіодні фари Opel також більш довговічні та енергоефективні, ніж звичайні фари. Порівняно з галогенними, світлодіодні фари споживають на 80% менше енергії, при цьому видають однакову світлову потужність.

Нагадаємо, що в Україні доступні різноманітні автомобілі Opel з інноваційними фарами Intelli-Lux LED та Intelli-Lux LED Pixel Light: хетчбек Opel Astra, кросовери Opel Crossland та Grandland. Причому різні моделі Opel вже доступні на складах в Україні для придбання в режими «сьогодні на завтра»: обирайте автомобіль собі до смаку та користуйтесь сучасними технологіями просто зараз!

Дилерська мережа Opel Дилерська мережа Opel

OPEL - це істинно німецький бренд із багатою 120-річною історією та сильними позиціями на міжнародній арені. Марка почала підкорення українського ринку ще у 90-х роках та досі завойовує нових прихильників.

перейти на сторінку компанії
Джерело: Opel

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація