Кількість електромобілів у Німеччині торік склала майже 1,4 млн

Кількість електромобілів у Німеччині торік склала майже 1,4 млн

29 березня 2024
0

За даними німецького Федерального управління автомобільного транспорту, минулого року кількість електромобілів у Німеччині зросла майже на 396 тисяч і склала трохи менше 1,41 млн. Про це повідомило агентство DPA.

Це означає, що один із кожних 35 автомобілів у Німеччині є електромобілем (BEV).

Якщо до 1,41 млн додати близько 2 тисячі авто з паливними елементами і 922 тисячі гібридів, то сукупно таких авто буде 2,33 млн - або приблизно один з 21 автомобіля.

Таким чином, зростання кількості електромобілів було трохи вищим, ніж у 2022 році, коли їх додалось трохи менше, ніж 395 тисяч.

Управління припускає, що велика кількість транспортних засобів, зареєстрованих у Німеччині, була знищена в аваріях, виведена з експлуатації або продана за кордон.

У поточному році кількість електромобілів може зростати повільніше - частково через скасування держнадбавки на їх покупку.

Найбільшою групою електромобілів у Німеччині є позашляховики, на які припадає більше третини зареєстрованих BEV - 487 тисяч.

Що стосується брендів, то лідирує Volkswagen - у Німеччині близько 237 тисяч електромобілів компанії з Вольфсбурга. Далі йдуть Tesla зі 164 тисячами і Renault з 120 тисячами, Hyundai на четвертому місці з 92 тисячами і BMW на п'ятому місці з 85 тисячами.

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація