Kixx оголосив про світовий старт продажів нової лінійки моторної оливи для гібридних двигунів Kixx HYBRID

08 декабря 2020
0
Інформація розміщена на правах реклами:

Бренд мастильних матеріалів Kixx компанії GS Caltex представив нову лінійку моторних олив, розроблених спеціально для гібридних автомобілів. Олії Kixx HYBRID виготовлені у Кореї відповідно до найбільш передових корейських технологій.

Сьогодні технології сталого розвитку виходять на перший план у багатьох ключових галузях. Об'єднуючи високу ефективність та відповідальне ставлення до екології, світовий ринок гібридних автомобілів демонструє впевнене зростання.

«Зростання попиту на екологічні й, зокрема, гібридні транспортні засоби, виявило потребу в інноваційних підходах до створення моторних олив, якість і характеристики яких відповідали б найсучаснішим світовим вимогам. Запуск нової лінійки олив Kixx HYBRID стане відправною точкою для подальшого розширення асортименту продукції Kixx, орієнтованої на власників екологічних автомобілів», – прокоментувала пані Ен Джун Чой, керівниця відділу маркетингу мастильних матеріалів GS Caltex.

Оливи Kixx HYBRID повністю відповідають останнім міжнародним галузевим стандартам API SP, встановленим Американським інститутом нафти (API). До їх складу входять високоякісні базові оливи, а також спеціальні присадки, що забезпечують паливну економічність і додатковий захист двигуна від передчасного зносу.

Лінійка Kixx HYBRID створена з урахуванням всіх особливостей функціонування гібридних двигунів. Відповідно, низький рівень в'язкості – 0W-16 і 0W-20 – дозволяє уникнути стирання деталей за рахунок більш швидкої та плавної циркуляції під час запуску, а чудові антиокислювальні властивості та механічна стійкість сприяють збільшенню інтервалів заміни оливи.

Наприкінці листопада було розпочато експорт Kixx HYBRID до Японії, де гібридні транспортні засоби є надзвичайно популярними. А з грудня 2020 року нова лінійка олив буде доступна на ринках Росії, України, Казахстану та Узбекистану. Водночас очікується запуск продажів у країнах Близького Сходу, серед яких Йорданія та Ірак.

З 2005 року бренд Kixx виступає в якості одного з лідерів у сфері автомобільних інновацій, створюючи високоякісні моторні оливи, що відповідають усім потребам споживачів. У 2020 році Kixx був визнаний торговою маркою № 1 серед корейських брендів в категорії мастильних матеріалів в рамках премії Korea First Brand Awards 2020.

Для отримання додаткової інформації щодо моторних олив Kixx відвідайте офіційний сайт https://www.kixxlube.ru

Про бренд Kixx

З 2005 року Kixx постачає передові мастильні матеріали, залишаючись в авангарді автомобільних інновацій і пропонуючи близько 180 видів продукції, що задовольняє всі потреби клієнтів. Продукція Kixx виготовляється на найсучаснішому виробничому комплексі в Інчхоні, який виробляє 9 000 барелів мастильних матеріалів щодня і 8 000 тонн мастила на рік. Kixx був визнаний торговою маркою № 1 серед кращих корейських брендів моторних олив в категорії мастильних матеріалів на премії Korea First Brand Award 2020.

Про компанію GS Caltex

Корпорація GS Caltex, заснована в Південній Кореї в 1967 році, є спільним підприємством Chevron U.S.A та GS Group з частками 50/50 і відіграє ключову роль в експорті сирої нафти та нафтопродуктів. Компанія володіє 4-м за величиною нафтопереробним підприємством у світі потужністю 800 000 барелів на добу. Станом на 2020 р. GS Caltex має представництва в 11 країнах і здійснює експорт до 63 країн світу.

Більш детальна інформація про компанію GS Caltex і бренд Kixx представлена на сайті https://www.kixxlube.ru

Источник: Kixx

Обсуждение новости


Комментарии этой новости отключены администратором во избежание возникновения конфликтов между посетителями