Компанія Hyundai представила «мультяшну» версію електрокара IONIQ 5

Компанія Hyundai представила «мультяшну» версію електрокара IONIQ 5

07 квітня 2023
0

Disney разом з автовиробником Hyundai представили унікальний електромобіль IONIQ 5 Disney100 Platinum. Згодом його запустять у виробництво. Про це повідомили на сайті Carscoops.

Hyundai IONIQ 5 Disney100 Platinum відсилає до деяких знакових персонажів з мультфільмів Disney. Також відмінністю електромобіля є відсутність звичних фар, замість яких встановлені інтерактивні екрани.

Технологія освітлення Hyundai дозволяє показувати різні зображення у реальному часі. Для презентації на електромобілі показали частину офіційної заставки студії Disney.

Концепт приурочений до 100-річного ювілею Disney і має дизайн колісних дисків з трьома колами, які нагадують вуха Мікі Мауса. Кузов пофарбований у колір Gravity Gold Matte.

Також зовні та всередині електромобіля можна знайти безліч логотипів Disney100. Вони вибиті на підголівниках передніх сидінь та килимках.

При посадці всередину водія та пасажирів супроводжує саундтрек Disney. У цей час на дисплеях відображатиметься анімація блискіток.

Hyundai IONIQ 5 Disney100 Platinum стане доступний обмеженим тиражем. Поки що ніяких подробиць про дату появи серійної версії немає.

Джерело: Фокус

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація