Компанія Ford запатентувала товарний знак Mustang Dark Horse

Компанія Ford запатентувала товарний знак Mustang Dark Horse

02 липня 2022
0

Портал Car and Driver з'ясував, що Ford зареєстрував і США та інших країнах товарний знак Mustang Dark Horse для нової чорної спецверсії Мустанга. Назва для неї обирали голосуванням у соцмережах: на вибір запропонували варіанти Black Stallion («Чорний жеребець»), Midnight («Північ»), Ghost («Привид») та Mustang Dark Horse («Темна конячка»), і останній, судячи з всьому, переміг. Серед зовнішніх відмінностей такого Мустанга від звичайного - чорний логотип та чорні алюмінієві колісні диски.

Очікується, що «дуже чорна» версія з'явиться у Ford Mustang із переходом у 2023 модельний рік - це дозволить привернути увагу до моделі актуального, шостого покоління.

Сьома генерація вже не за горами: відомо, що Mustang збереже механічну коробку передач і два двигуни попередника - чотирициліндровий турбомотор EcoBoost об'ємом 2,3 літри і п'ятилітровий Coyote V8, проте останньому, ймовірно, знадобляться доопрацювання, щоб він вписався у жорсткіший екостандарт. Ходять чутки про появу гібридної модифікації з електромотором на передній осі.

Джерело: Car and Driver

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація