Кросовер Audi Q8 E-Tron отримав спецверсію Dakar

Кросовер Audi Q8 E-Tron отримав спецверсію Dakar

04 січня 2024
0

Компанія Audi представила спеціальне видання свого електричного кросовера Q8 E-Tron під назвою Dakar. Новинка оцінена у 120 000 євро, і перший час буде доступна лише у Німеччині.

Спеціальна версія базується на двомоторній модифікації, що видає 402 к.с. у режимі наддуву, і здатна розганятись від 0 до 100 км/год за 5,8 секунди на стандартних дорожніх шинах або за 5,9 секунди, якщо електромобіль оснащений гумою General Grabber AT3, яка більше підходить для бездоріжжя.

Суворі шини також помітно скорочують електромобілю від Audi запас ходу: це значення для видання Dakar становить 487 км порівняно 531 км у стандартного кросовера. Варто зазначити, що новинка отримала на 31 мм збільшений дорожній просвіт, який починається з 206 мм і поступово зменшується з набором швидкості.

Завдяки більшому кліренсу машина отримала кращі параметри геометричної прохідності, але електромобіль все ще має дуже скромну глибину максимального броду - лише близько 300 мм.

Тим не менш, видання Dakar виглядає ефектно завдяки ширшій колії та стандартним багажникам на даху, а також завдяки спеціальному графічному пакету, який обмежено 99 автомобілями.

У Audi стверджують, що спеціальна версія електромобіля Dakar прокладає шлях до більш серйозного позашляховика на електротязі, який справді зможе відповідати позашляховим талантам суперників, таких як майбутній електричний Land Rover Defender.

Джерело: Autogeek
Фото: Audi

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація