Kubota випустила компактні електротрактори

Kubota випустила компактні електротрактори

22 вересня 2022
0

Корпорація Kubota, станом на вересень 2022 року, стала першим японським виробником, що випустив електричні трактори. Kubota пропонує обмежену кількість компактних електричних тракторів LXe-261 у Європі, де активно прагнуть вуглецевої нейтральності. LXe-261 буде доступним для довгострокової оренди місцевими муніципалітетами в Європі, починаючи з квітня 2023 року. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Kubota виступає за вуглецеву нейтральність до 2050 року в Екологічному баченні, про яке вона оголосила у 2021 році. Як ініціатива щодо скорочення викидів CО2 Kubota просуватиме розробку електричних, гібридних, паливних елементів та інших приводів.

Муніципалітети та інші державні органи в Європі широко використовують компактні трактори Kubota для обслуговування парків та інших зелених насаджень. Регіони по всій Європі посилюють правила, такі як заборона, оголошена для всіх дизельних автомобілів у Парижі до 2024 року. У світлі цих тенденцій Kubota досліджує та розробляє електричні трактори, здійснюючи польові випробування у Парижі.

Основною проблемою розробки електричних тракторів було забезпечення годин безперервної роботи. LXe-261 оснащений акумулятором великої ємності, що може забезпечити швидку зарядку протягом однієї години та в середньому 3-4 години безперервної роботи. Швидка зарядка під час обіду для використання у другій половині дня після розрядки акумуляторів під час ранкової роботи відповідає потребам місцевих клієнтів, що виявлені на маршрутах трактора LXe-261.

LXe-261 також забезпечує продуктивність, необхідну для скошування, вивезення та інших робіт з управління зеленими насадженнями у парках та інших природних заповідниках. Він навіть пропонує майже такі ж компактні розміри, як трактори із дизельними двигунами.

Kubota не лише отримуватиме відгуки клієнтів, дізнаватиметься про проблеми, що виникають під час фактичного використання, та інші відомості завдяки довгостроковій оренді LXe-261, але також сприятиме розробці екологічно чистих продуктів та подальшому розширенню лінійки продуктів.

Джерело: AgroTimes

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація