Lamborghini готує плагін-гібридну версію Urus

Lamborghini готує плагін-гібридну версію Urus

10 серпня 2022
0

Нещодавно Lamborghini прозвітувала про рекордні продажі за перші шість місяців 2022-го і пообіцяла представити три новинки до кінця року. Тепер компанія випустила тизер однієї із них.

Виробник поширив у соцмережах короткий ролик, у якому закамуфльований прототип кросовера Urus ганяє Пайкс-Піком - знаменитою американською горою, на якій проходить однойменне змагання на 20-кілометровому маршруті зі 156 поворотами і перепадом висот в 1,44 кілометра. Закадровий голос каже: «Пайкс-Пік - унікальне випробування. Коли мчиш з такою швидкістю, може статися будь-що». Відео супроводжується підписом: «Продуктивність виходить на новий рівень».

Що за версію «Уруса» показано в тизері, сказати складно, але їх зараз готують дві. Це, по-перше, рестайлінговий Urus Evo з новим оформленням лицьової частини, а по-друге - давно обіцяне плагін-гібридне виконання. Вважається, що остання машина запозичить силову установку одного з бензоелектричних Porsche, при цьому її потужність піднімуть до 820 к.с. При цьому «розеточник» виявиться приблизно на чверть важчим за нинішню модель з V8, що неминуче позначиться на динаміці та керованості.

Джерело: 24tv.ua

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація