Літаючий автомобіль Фантомаса отримав нове життя завдяки дизайн-студії DS Automobiles

Літаючий автомобіль Фантомаса отримав нове життя завдяки дизайн-студії DS Automobiles

13 квітня 2023
0
Інформація розміщена на правах реклами або надана партнерами:

Національний Автомобільний Музей – Колекція Шлумпфа (Collection Schlumpf) наразі проводить тематичну виставку, де відзначає автомобілі з фільмів Луї де Фюнеса. Ця виставка відкрита починаючи з 5 квітня й буде працювати до 5 листопада 2023 року.

На виставці представлені різноманітні моделі автомобілів, включно з культовими моделями DS, які можна побачити у фільмах з геніальним французьким актором. Окрім цього, на виставці представлено рекламні постери до фільмів, фотографії зі зйомок, тематичний реквізит.

Бренд DS Automobiles вирішив прийняти участь у святкуванні разом із Музеєм Луї де Фюнеса, створивши скетч-малюнок унікального «літаючого автомобіля», який є сучасною адаптацією DS із фільму «Фантомас розлютився».

Адже зрештою, разом з Жаном Маре (Jean Marais), Луї де Фюнесом (Louis de Funes) та Мілен Демонжо (Mylene Demongeot), автомобіль DS став однією з найбільших зірок другої частини трилогії про Фантомаса. Варто згадати спуск з Везувію, поставленого Ремі Жюльєна (Remy Julienne) та незабутні кадри злітаючого автомобіля DS, що мав висувні крила та хвіст.

Тьері Метроз (Thierry Metroz), дизайн-директор Бренду DS Automobiles, відзначив:

«Культова модель DS увійшла в світову історію та вийшла за межі лише автомобільного буття. Це частина французької спадщини, яка займає важливе місце також і у французькому кіно. Ми відповіли на запит Музею Луї де Фюнеса, розробивши сучасний варіант DS на честь культового автомобіля DS Fantomas. Наші дизайнери Джеффрі Россійон (Geoffrey Rossillon) із групи дизайнерів екстер'єру на чолі з дизайн-лідером Фредеріком Субіру (Frederic Soubirou) створили скетч-малюнок нового варіанту літаючого автомобіля DS спеціально для цієї виставки».

Історія DS та Фантомаса, що поєднались у кіно

Вперше такий персонаж, як Фантомас з'явився у 1911 році – він був описаний як геніальний злочинець спочатку у романах французьких письменників, а згодом «дебютував» у кіно-серіалах та повнометражних фільмах. Напевно, найбільшої популярності Фантомас здобув саме завдяки трьом повнометражним французьким фільмам 1964, 1965 та 1967 років. Головні ролі там зіграли Луї де Фюнес та Жан Маре: останній виконав роль не лише журналіста, але й самого Фантомаса.

Крім того, у другому фільмі трилогії головну роль зіграв автомобіль, а саме – культова модель DS 1955 року. Вже під час власного дебюту, цей автомобіль мав технології, які неодмінно привернули б увагу Фантомаса: гідропневматичну підвіску коліс з можливістю піднімання/опускання кузова, стильний аеродинамічний дизайн для зменшення рівня шуму та збільшення швидкості, футуристичний салон. Оновлення автомобіля DS подарувало йому фари, що могли повертатись у напрямку руху, а успішна 20-річна кар’єра (1955-1975 роки випуску) подарувала нам загалом майже 1,5 млн вироблених автомобілів: не тільки з кузовом седан, але також з кузовами універсал та кабріолет.

Нарешті, співпраця з французькою кіноіндустрією завершилась створенням ще одного культового образу: літаючого автомобіля DS, що мав висувні крила знизу та хвіст і двигуни у задній частині. Важливість цього автомобіля, як героя фільму про Фантомаса, підтверджує факт появи «літаючого DS» на одній з рекламних афіш – поруч з самим Луї де Фюнесом та образом самого Фантомаса. Легенди складаються з багатьох деталей. І серед них – можуть бути легендарні фільми та ролі.

Зазначимо, що сучасні автомобілі DS теж можуть вразити клієнтів та похизуватись інноваційними технологіями. Нехай наразі мова не стосується можливості польоту, але нові моделі DS пропонують гібридні та повністю електричні мотори, потужні турбодвигуни, активні підвіски та поворотні фари, унікальні матеріали оздоблення салону, систему нічного бачення, сидіння з масажем спини й багато іншого. Детально ознайомитись з усіма перевагами автомобілів DS можна на офіційному сайті Бренду DS в Україні. Або ж ви можете обрати бажаний автомобіль з наявних в Україні на онлайн-складі Бренду, де наразі також представлений преміальний бізнес-седан DS 9, який пропонується зі знижкою 150 тисяч гривень.

Дилерська мережа DS Дилерська мережа DS

DS Automobiles – це преміальний Бренд концерну Stellantis, який з'явився на світовій арені у 2014 році, а на українському ринку - у 2019.

перейти на сторінку компанії
Джерело: DS Automobiles

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація