Майже 4000 автомобільних дилерів благають Байдена уповільнити просування електромобілів

Майже 4000 автомобільних дилерів благають Байдена уповільнити просування електромобілів

01 грудня 2023
1

Група з 3882 дилерів надіслала президенту США Джо Байдену листа з проханням уповільнити темпи просування та продажу електромобілів у майбутньому. Вони посилаються на низку занепокоєнь, які може вирішити його адміністрація.

У листі від 28 листопада 2023 року дилери кажуть, що, хоча електромобілі ідеально підходять для багатьох людей, «попит сьогодні не встигає за великим потоком електромобілів, які надходять до наших дилерських центрів». У листі також йдеться про те, що правила продажів є нереалістичними на основі поточного та прогнозованого попиту клієнтів.

В очах дилерів основна проблема розвитку електромобілів полягає у слабому розвитку зарядної інфраструктури. Зазначається, що клієнти, які не мають можливості заряджатись вдома, змушені покладатися на загальнодоступну мережу.

Крім того, дилери зазначають, що деяким клієнтам доводиться мати справу з поганою погодою, яка може зменшити радіус дії, інші стикаються з відсутністю електрозарядок на трасах, бо змушені їздити далеко, а третім доводиться буксирувати причепи, що теж суттєво знижає запас ходу.

Але варто пам'ятати, що дилери не лише піклуються про своїх клієнтів. Вони щорічно інвестують десятки мільйонів доларів у лобіювання, спрямовані на вплив на земельні норми, ліцензування, а останнім часом і на заборону прямих продажів. Їм справді не подобається конкуренція, і вони охоче витрачають кошти, щоб не втратити у майбутньому.

Дослідження показують, що сама дилерська націнка спричинила 35-60% усієї інфляції, пов'язаної з ростом цін на автомобілі в США.

Джерело: Autogeek

Обговорення новини

No Mercy  

Іншими словами, електормобілі добровільно і на хер нікому не потрібні, тому будуть їх просувати методом заборони авто з ДВЗ, прикриваючись міфом про екологічність електромобілів і "турботою" про довкілля.

+1-9ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація