McDonalds запускає в роботу вантажівки Volvo VNR Electric

McDonalds запускає в роботу вантажівки Volvo VNR Electric

01 липня 2024
0

Найближчими тижнями десять нових вантажівок Volvo VNR Electric почнуть доставляти їжу та напої у окремі ресторани McDonald's у великих районах Монреаля та Торонто.

«Мартін Брауер», логістичний партнер McDonald's, придбав десять електричних вантажівок з напівпричепами Volvo.

«McDonald's був однодумцем протягом багатьох десятиліть із нашими цілями. Разом наші компанії поділяють однакові зобов'язання щодо тестування автомобілів на альтернативному паливі», - сказала Джулі Делл'Аньєлло, президент «Мартін Брауер» в Канаді.

Запуск одразу 10 вантажівок для доставки продуктів у ресторани швидкого харчування є продовженням пілотного проекту з електричним тягачем у Монреалі, який був запущений компанією у 2022 році.

«Дуже приємно бачити, як такий потужний бренд, як McDonald's, працює зі своїми партнерами, щоб допомогти декарбонізувати транспортування вантажів», - сказав Метью Блекман, керуючий директор Volvo Trucks у Північній Америці.

Раніше цього місяця компанія Volvo Trucks у Північній Америці оголосила про нову бізнес-модель Truck-as-a-Service (TaaS) під назвою Volvo on Demand, розроблену, щоб «дозволити малим і середнім паркам вантажівок мінімізувати початкові інвестиції, зазвичай пов'язані з переходом на електромобілі».

Джерело: Autogeek
Фото: Volvo Trucks USA

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація