Mercedes-Benz оголосив про рекордні знижки на власні електромобілі

Mercedes-Benz оголосив про рекордні знижки на власні електромобілі

01 квітня 2024
0

Компанія Mercedes-Benz приєднується до інших автовиробників, які пропонують в США значні знижки на свої електромобілі 2023 року. Так, електричний седан Mercedes-Benz EQS 2023 року можна придбати зі знижкою до 20 000 доларів.

Mercedes випустив електричний седан EQS восени 2021 року. У серпні наступного року компанія почала виробництво електричного кросовера EQS та його акумуляторів на заводі в Тускалузі в Алабамі. З огляду на плани випустити оновлений седан EQS пізніше цього року, застарілі моделі намагаються продати якомога швидше.

Інтернет-дослідницька компанія CarsDirect заявляє, що знижку у 20 000 доларів отримала лише топова модифікація електричного німецького седану EQS AMG. У той же час EQS 580 отримує знижку у 7500 доларів, а EQS 450 коштує на 5000 доларів дешевше.

Цікаво, що на моделі 2024 року автовиробник також робить знижку, але непомірно меншу - у 1000 доларів. Зазначимо, що нові пропозиції зі знижками від Mercedes-Benz з'явилися після того, як інші автовиробники, в тому числі Volkswagen, Ford і Hyundai, також суттєво розпродали авто на електротязі 2023 року зі значним дисконтом.

Джерело: Autogeek
Фото: Electrek

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація