Mercedes-Benz відкрила незвичну зарядну станцію для електромобілів

Mercedes-Benz відкрила незвичну зарядну станцію для електромобілів

16 листопада 2023
0

Німецький автовиробник відкрив нову розкішну зарядну станцію для електромобілів потужністю 400 кВт поблизу штаб-квартири Mercedes-Benz США в Сенді-Спрінгс, штат Джорджія. Зазначається, що станція повинна встановити «новий стандарт швидкої, зручної, чистої та надійної зарядки електромобілів, одночасно сприяючи прийняттю електромобілів».

Новий зарядний центр під назвою Mercedes-Benz Charging Hub має потужні зарядні пристрої потужністю 400 кВт, а також навіс з сонячними панелями, який захищає клієнтів від дощу, і забезпечує живлення світлодіодних ліхтарів. Станція була побудована з урахуванням доступності, оскільки тут є місце для зарядки для людей з обмеженими можливостями, а також відкрите місце для зарядки», призначене для електричних фургонів або електромобілів з причепами довжиною до 7,9 метрів.

На станції також розташовані «інтелектуальні індикатори», які розташовані на висоті 4,6 метри від землі. Вони показують статус зарядної станції - вільна, зайнята чи зарезервована - і їх видно з вулиці. Однак справжньою перевагою є «зарядний зал» - місце для відпочинку власників авто. У ньому є дивани та крісла, туалет і торгові автомати.

Компанія планує мати щонайменше 400 зарядних центрів по всій Північній Америці до кінця десятиліття. Вони матимуть 2500 зарядних пристроїв і зручності, подібні до станції в Джорджії. Німецький автовиробник також підтвердив, що зарядні центри найближчим часом відкриються в офісах компанії у Техасі, Флориді, Алабамі та Джорджії до кінця року.

Джерело: Autogeek
Фото: Carscoops

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація