Mercedes-Benz відмовиться від розробки платформи для преміальних електромобілів

Mercedes-Benz відмовиться від розробки платформи для преміальних електромобілів

15 травня 2024
9

Компанія Mercedes-Benz має намір різко скоротити свої інвестиції в розробку платформи для електромобілів під назвою MB.EA Large. Нова платформа, запуск якої запланований на 2028 рік, мала стати основою для наступників існуючих седанів і позашляховиків EQE та EQS.

Як спочатку повідомляв Handelsblatt, розробку платформи MB.EA Large було скасовано. Німецьке фінансове видання повідомляє, що рішення було прийнято через низькі продажі існуючих моделей EQE та EQS.

Економія інвестицій, отримана від зупинки розробки інфраструктури на виробничих майданчиках для розміщення нової платформи, оцінюється в розмірі від 4 до 6 мільярдів євро.

Mercedes-Benz спочатку планував розробити дві версії MB.EA - MB.EA Medium для майбутнього седана та позашляховика EQC і MB.EA Large для більших, більш орієнтованих на розкіш авто.

Після скасування останньої Mercedes-Benz має намір продовжити розвиток платформи EVA2, яка є основою для існуючих моделей EQE та EQS, з архітектурою зарядки 800 В. Інші зміни, заплановані для платформи EVA2, включають нову технологію батарейних елементів і більш ефективні електродвигуни для збільшення запасу ходу.

Джерело: Autogeek
Фото: Autocar

Обговорення новини

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація
No Mercy  

Тому що любителі електричок не шарять, що таке справжній преміум. І готові купувати лайно з убогим салоном і дешевшими матеріалами по ціні преміуму.

-12ВІДПОВІСТИ  
Tymur_S  

No Mercy, капець...ви колись сиділи в салоні мерседеса? Чи посиділи тільки в теслі і все - всі електрички убогі?

+5-1ВІДПОВІСТИ  
No Mercy  

Tymur_S, я володів кількома Мерседесами від 124-го до 221-го і GLE 2018 року. До чого питання? Коментар перший і статтю ще раз уважно прочитайте. Фанатам електричок пофіг на якість салону, тому вони не цінують те, що їм може дати Мерседес.

-10ВІДПОВІСТИ  
Показати ще 4
3xcool  

Питання ще в досить специфічній зовнішності EQE та EQS. Ці авто виглядають гірше на фоні їх ДВЗшних братів (виключно моя особиста думка). Якщо взяти лінійку E-tron від Audi, то їх зовнішність питань не викликає, якщо подобається загальна стилістика бренду.

+2ВІДПОВІСТИ  
No Mercy  

3xcool, так електричка лінійка Мерседес в плані зовнішності це фіаско. Керівництво Мерседеса це вже визнало.

-8ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація