METRO планує повний перехід на електромобілі

METRO планує повний перехід на електромобілі

04 липня 2023
0

Volvo Trucks Corporation, один із світових лідерів із виробництва важких вантажівок, передасть мережі METRO Germany 16-тонний електричний тягач Volta Zero. Спочатку він використовуватиметься у Північному Рейні-Вестфалії. Надалі, коли до автопарку торгової мережі приєднаються нові автомобілі, зону використання Volta Zero розширять до Баварії та Берліна.

У Німеччині METRO управляє 102 оптовими продуктовими магазинами та 11 пунктами доставки. Використання електричної вантажівки Volta Zero, розробленої спеціально для міського середовища, дозволить торговій мережі знизити рівень викидів від свого автопарку. У перспективі METRO Germany планує повністю перейти на зелений автотранспорт. Це дозволить компанії зробити свій бізнес «безпечнішим та стійкішим».

Перший Volta Zero з'явиться у автопарку торгової мережі в Нойсі у серпні, а до четвертого кварталу METRO Germany використовуватиме п'ять таких автомобілів. Вантажівка обладнана двокамерною холодильною системою, яка забезпечить необхідні умови збереження та транспортування продуктів. Ще один її плюс - велика вантажопідйомність. Зі слів Франка Яніхе, керуючого директора із продажів METRO Germany, це полегшить доставку основним клієнтам мережі у сфері громадського харчування.

Як зазначається, Volta Zero відрізняється унікальним дизайном, в якому пріоритет віддається безпеці пішоходів та велосипедистів. Зокрема, у автомобіля низка кабіна. Фактично, водій знаходиться на рівні очей пішоходів та велосипедистів, що дозволяє значно знизити ризик зіткнень. Крім того, у водія 220-градусний прямий огляд. Плюс, Volta Zero оснащений камерами кругового огляду.

Джерело: Autogeek
Фото: Electric Cars Report

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація