На аукціон виставили іржавий вінтажний спорткар зірки Голлівуду

На аукціон виставили іржавий вінтажний спорткар зірки Голлівуду

30 травня 2024
0

У США на аукціон Mecum виставили Chevrolet Camaro 1969 року. Спортивне купе покрите іржею, проте за нього планують отримати більше 100 000 доларів, адже авто належало зірковому актору Полу Вокеру. Про нього розповіли на сайті аукціону.

Пол Вокер був знаним колекціонером авто - в його гаражі були BMW M1, Nissan Skyline GT-R, Shelby Cobra, Porsche 911 Carrera RS та інші рідкісні моделі. Він купив цей Chevrolet Camaro Z28 у 2013 році - незадовго до трагічної загибелі в ДТП. Це була одна із останніх автівок, придбаних зіркою фільмів «Форсаж».

В Chevrolet Camaro встигли відреставрувати салон і він має немоганий вигляд. А от кузов відновити не вдалося, тому він покритий іржею.

Chevrolet Camaro Z28 - заряджений варіант моделі. Це серійна версія гоночного автомобіля для чемпіонату Trans-Am.

Під капотом Chevrolet Camaro Z28 установлено 4,9-літровий V8, який на папері розвивав 290 к.с., а в реальності - приблизно 350-400 к.с. (потужність занизили, оскільки в 60-х вона впливала на вартість страхування).

Із 4-ступінчастою механічною КПП спорткар здатен розігнатися до 100 км/год за 6,7 с. Максимальна швидкість авто складає 225 км/год.

Джерело: Фокус

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація