Найсильніша людина світу придбала найменше серійне авто

Найсильніша людина світу придбала найменше серійне авто

10 грудня 2023
0

Ютубер та паверліфтер Едді Холл, який має звання колишньої найсильнішої людини світу, зробив чудернацьку витівку. Здоровань придбав найменше у світі авто, аби їздити на ньому в заклади швидкого харчування. Усе це точно схоже на новий рекорд Гіннеса.

Едді Холл - раніше відомий, як спортсмен, що здобув звання найсильнішої людини світу у 2017 році. Зараз він активно займається блогерством і має свій YouTube- канал, де знімає кумедний контент для своєї аудиторії. Одна з найвідоміших витівок Едді - їздити танком AMX-13, замість таксі, вулицями британського міста.

Цього разу Едді вирішив зробити ще більш чудернацьку витівку. Він придбав найменший серійний автомобіль у світі Peel P50. На жаль, знайти оригінальний P50 Едді не зміг. Таких авто у світі залишилось приблизно 30 екземплярів, і ціни на них починаються від $170 000. Проте, Едді пощастило, бо він знайшов більш доступну альтернативу - сучасний триб'ют-кар, створений відповідно до точних розмірів і механічних характеристик оригінального P50.

Компанія, яка виготовляє ці мікрокари, називається P50CARS, і вони створюють точні копії оригінального Peel P50. Покупцям на вибір пропонується версія з ДВЗ (з двигуном об'ємом 49 куб), та електричну версію, яка є навіть дешевшою. Саме електричну версію і придбав Едді.

Оригінальний Peel P50 випускали в 60-х роках минулого століття, і тоді він користувався надзвичайною популярністю. Сучасна версія авто майже не відрізняється від аутентичної. Одна з небагатьох відмінностей - електричний склоочисник, якого не було в оригінальному авто. На цьому весь комфорт даного авто для водія закінчується, бо навіть сидіння тут - це просто тканина, натягнута на металеву раму.

Виробник електричної версії авто, яку і придбав Едді, не розголошує технічні характеристики E50. Відомом тільки максимальна швидкість - 56 км/год, та наявність дискових гальм. Електричний двигун постійного струму видає близько 3,3 кВт (4,5 к.с.).

Цей автомобіль має габаритні розміри 135 см x 104 см завдовшки та завширшки, та висоту 120 см. Вага авто приблизно 80 кг. Зріст Едді - 188 см, а вага - 160 кг. Потрапити всередину авто йому досить непросто, проте коли це вдалось, бокове скло виявилось розбитим.

Попри мізерні об'єми, автомобіль недостатньо малий, щоб проїхати через стандартні вхідні двері McDonald's, тому від початкового плану поїхати у ресторан у цьому транспортному засобі відмовилися. Проте вхід в крамницю виявився достатньо широким, аби P50 зміг потрапити всередину. Врешті-решт, задоволений здоровань виїхав звідти з велетенським плюшевим ведмедиком.

Хоч виробник не надає інформації про запас ходу свого автомобіля, як можна побачити на відео, Едді не довелось шукати зарядний пристрій - автомобіль привіз свого власника додому своїм ходом. Проте судячи з того, що авто важить всього 80 кілограмів, в одного з найсильніших велетнів світу точно не виникло б проблем, як відтягнути авто з дороги.

Джерело: 24tv.ua
Фото: Autoevoluthion

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація