Nissan готується до виробництва нового покоління електромобіля Leaf

Nissan готується до виробництва нового покоління електромобіля Leaf

27 травня 2024
0

Nissan готується розпочати виробництво наступного покоління LEAF, яке може розпочатись вже в березні наступного року. Хоча робота над новим електромобілем уже триває, команду заводу Nissan у Сандерленді чекає «справжній виклик».

Після завершення виробництва культового електромобіля LEAF на початку цього року Nissan готує свій завод у Сандерленді до нової ери електромобілів. У листопаді компанія Nissan оголосила про інвестиції в розмірі 3,8 мільярда доларів для модернізації заводу для виробництва трьох нових електромобілів.

Оскільки випробування триватимуть протягом шести місяців, Nissan може розпочати виробництво LEAF наступного покоління вже в березні 2025 року. Одне з джерел у компанії повідомило, що новинка може мати дизайн, максимально наближений до Ariya. Тим часом Nissan повідомив дилерам, що новий електромобіль матиме радикальне оновлення дизайну та суттєве збільшення запасу ходу.

Не виключено, що ми можемо побачити дебют електромобіля Nissan до кінця року. Щоб боротися з вищими витратами на електроенергію, Nissan збільшує використання відновлюваної енергії на заводі. Близько 20% споживаної фабрикою енергії виробляється на місцевих вітрових і сонячних електростанціях.

Інженерний менеджер Гай Рід сказав Autocar, що це початок нової ери на заводі. Однак Рейд додав: «потрібні значні зміни, щоб відкрити лінію, яка виготовляє автомобілі з ДВС більше 30 років».

«Це (випуск електромобілів - ред.) створює свої власні труднощі», - каже керівник заводу Адам Пеннік.

Відомо, що Nissan планує значно розширити свою робочу силу на заводі, оскільки планує збільшити об'єми виробництва.

Джерело: Autogeek
Фото: Electrek

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація