Nissan Leaf переродиться у витончений позашляховик

Nissan Leaf переродиться у витончений позашляховик

04 грудня 2023
0

Розробка Nissan Leaf третього покоління вже розпочалась і, як стало відомо, він значно відрізнятиметься від актуальної моделі. Автомобіль наступної генерації буде кросовером, побудованим на базі концепту Chill-Out 2021 року. Деякі елементи дизайну «третій» Leaf запозичить у Ariya, залишивши у минулому «незграбні пропорції» двох попередніх поколінь моделей.

Концепт Chill-Out 2021 року відрізнявся гладкими формами з невеликою кількістю непотрібних ліній та гострих кутів. У передній частині кузова переважали світлодіодні фари, світлова смуга та підсвічений логотип Nissan. Якщо новий Leaf виглядатиме хоча б на 50% так само гладко, як концепт, це буде значне поліпшення порівняно з нинішнім автомобілем.

Новий Nissan Leaf базуватиметься на архітектурі CMF-EV, яку використовують Ariya та Renault Megane E-Tech. Тоді як попередники побудовані на платформі для автомобілів із двигунами внутрішнього згоряння.

Акумуляторними блоками модель третього покоління забезпечить компанія Envision. Їх випускатимуть на заводі, який будується поряд із заводом Nissan у Сандерленді у Великій Британії. За попередніми даними, нові батареї мають на 30% більшу щільність зберігання енергії, ніж нинішні. Це обіцяє значне збільшення запасу ходу, але жодних даних, навіть попередніх, поки немає.

Офіційна презентація Nissan Leaf третього покоління очікується 2024 року. Випуск новинки налагодять у Великій Британії, де також вироблятимуть електричні Qashqai та Juke.

Джерело: Авто Центр
Фото: Carscoops

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація