Nissan знову відкладає виробництво електромобілів в США

Nissan знову відкладає виробництво електромобілів в США

16 січня 2024
0

Nissan знову відкладає початок виробництва електромобілів на своєму заводі в Кантоні, США. Зазначається, що затримка пов'язана з необхідністю «підвищити конкурентоспроможність продукції».

У аналітичній записці зазначається, що Nissan почне виробництво електромобілів ще на два місяці пізніше, ніж очікувалося. Це після того, як Nissan посунув уперед свої плани на три місяці минулого року.

Виробництво електричного седана Nissan під назвою LZ1F планується розпочати в листопаді 2026 року, Infiniti EV на його базі з'явиться в квітні 2027 року. Відомо, що Nissan відкладає випуск спортивних електромобілів через «необхідність підвищити конкурентоспроможність продукту».

За даними кількох джерел у компанії, Nissan стурбований прибутковістю та попитом на електромобілі. Минулого року автовиробник продав понад 20 600 електромобілів у США. Перший електричний кросовер від Nissan під назвою Ariya розійшовся тиражем у 13 500 екземплярів.

Nissan приєднується до американських автовиробників Ford і GM у відстрочці запуску великої кількості нових моделей електромобілів. Раніше зазначалось, що Ford скорочує витрати на електромобілі приблизно на 12 мільярдів доларів. У GM раніше також відклали виробництво ключових електромобілів, включаючи Equinox EV, GMC Sierra Denali EV і Silverado RST.

Джерело: Autogeek

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація