Новий дилер Opel «Автодом-Н» в Миколаєві: ласкаво просимо в сім*ю!

22 июня 2021
0
Информация размещена на правах рекламы:

У родині дилерських центрів Бренду Opel важливе поповнення - новий дилер «Автодім-Н» в Миколаєві, який урочисто відкрився 19 червня! Особливо важливо підкреслити, що це перший представник бренду в даному регіоні. Запрошуємо всіх бажаючих познайомитися з дилерським центром Opel «Автодім-Н», який розташований в Миколаєві, вул. Космонавтів, 81/1.

Місто Миколаїв і Миколаївська область вкрай важливі для Бренду Opel. Адже з урахуванням населення приблизно в 1,5 млн. чоловік, регіон має відмінні перспективи в продажах автомобілів і потенційно може вважатися великим ринком. У той же час, Бренд Opel має хорошу репутацію і добре відомий серед місцевих автомобілістів. Причому Бренд Opel зможе запропонувати різні автомобілі, які задовольнять запити різних клієнтів: широка лінійка SUV-кросоверів і легкових автомобілів – для приватних покупців, комерційні фургони – для бізнеса.

Новий дилерський центр розташований в так званому «кварталі офіційних дилерів», що зручно для клієнтів і гарантує великий потік потенційних покупців: всі жителі Миколаєва відмінно знають, куди слід відправлятися за новеньким автомобілем! Можна не сумніватися, що Бренд Opel буде представлений в кращому світлі: просторий шоу-рум готовий вмістити до п'яти моделей Opel, доступна можливість проведення тест-драйву, на території автоцентру працюють фахівці з фінансування покупки (кредит, лізинг) і страхування автомобілів. Крім того, автосалон пропонує кімнату відпочинку, кава-машину, доступ в інтернет, пр. - все для зручності та комфорту клієнтів!

Новий дилерський центр Opel «Автодім-Н» готова не лише продавати нові автомобілі, але і обслуговувати їх: авторизована станція технічного обслуговування (СТО) загальною площею 435 кв. м має шість підйомниками, що дозволяє обслуговувати або ремонтувати до 15 автомобілів в день. А зручне транспортне розташування обіцяє постійний потік клієнтів - не тільки з Миколаєва та області, але також із сусідніх областей: Одеської, Херсонської, тд.

Слід зазначити, що Бренд Opel розвивається в Україні максимально швидко і динамічно в будь-якому напрямку: розширення дилерської мережі, розширення модельного ряду, нові пропозиції щодо додаткових послуг. Наприклад, в 2019 році Бренд Opel додав до переліку своїх переваг збільшену гарантію (3 роки або 100 тис. км пробігу), яка підтверджує впевненість Бренда в своїх автомобілях, сервісну програму «Фіксована вартість ТО» у всіх дилерів і сервісних партнерів регіону, а також вигідне фінансування – кредит під 0% річних. А щоб бути ближче, Бренд Opel пропонує ряд онлайн-функцій, які спростять вам життя і зміцнять зв'язок з Брендом. Однією з таких функцій є онлайн-запис на сервіс – вибирайте дилера, зручний час і дату, усе це в режимі онлайн.

Таким чином, Opel не на словах, а на ділі демонструє бажання подальшого розвитку в Україні. Сьогодні всеукраїнська мережа Opel налічує 14 дилерів Бренду, які готові надавати повний спектр послуг для клієнтів: продажі автомобілів, фінансування покупки, сервісне обслуговування.

Источник: Дилерська мережа Opel

Обсуждение новости

Коментариев пока никто не оставил. Станьте первым!
Вход | Регистрация